Synek Beaty Sadowskiej wdał się w dyskusję z tatą. Taki mały, a już potrafi wypalić mistrzowską ripostę. Gwiazda pęka z dumy

Beata Sadowska

Beata Sadowska

Beata Sadowska i Paweł Kunachowicz są szczęśliwymi rodzicami. Dziennikarka opublikowała dialog męża z synem. Słowa chłopca na długo zapadną im w pamięci.

Beata Sadowska ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwo na Warsaw Journalism Center. W 1993 roku rozpoczęła pracę w Radiu Kolor. Z czasem przeniosła się do Radia Zet, gdzie została reporterką polityczną i szefową wydawców działu informacji w TV Wisła. Swego czasu była również jedną z największych gwiazd TVP. Prowadziła Pytanie na śniadanie, jednak w 2012 roku postanowiła rozstać się ze stacją. W kolejnych latach gościła na antenie najróżniejszych kanałów telewizyjnych i rozgłośni radiowych.

Dziennikarka głośno mówi o swojej pracy dla telewizji publicznej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że nie mogłaby ponownie związać się z TVP:

To nie jest moja bajka. Mówię szczerze i otwarcie – to nie jest moja historia. Miałam jakieś propozycje przez kilka ostatnich lat i odmawiałam. Nie chodziłam na spotkania, mówiłam: „Dziękuje bardzo, to nie jest moja bajka”. Ja nie potrafię pójść na takie kompromisy i na szczęście nie muszę. Nie oceniam, bo być może inni mają trudniejszą sytuację, są mamy, które same wychowują dzieci i nie mam prawa tego oceniać. Natomiast to nie jest moja bajka – podkreśliła raz jeszcze.

Beata obecnie prowadzi życie na walizkach. We Francji pracuje jej mąż Paweł Kunachowicz, ona natomiast większość czasu w roku spędza w Warszawie:

Paweł tutaj pracuje, ja ciągle w Warszawie, ale łączymy te dwa światy i okazuje się, że można, że się udało – wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Beata Sadowska opisała dialog jej syna z ojcem

Beata Sadowska i Paweł Kunachowicz są także szczęśliwymi rodzicami. Wychowują dwóch synów – Kosmę oraz Tytusa. Sadowska co jakiś czas publikuje zdjęcia swoich pociech, jednak kadruje je tak, by nie zdradzać ich tożsamości. Właśnie podzieliła się kolejną fotografią synów i zabawną opowiastką. Okazuje się, że jeden z chłopców wdał się w dyskusję ze swoim tatą:

-Tato, a po co muszę chodzić do szkoły?
-Żebyś był mądry.
-A po co mam być mądry?
-Żeby mieć ciekawe życie.

Chłopiec, próbując przekonać tatę do tego, by zostać w domu, odpowiedział:

Ciekawe życie to ja mam z tobą i mamą w domu.

Internauci rozpłynęli się nad rozmową:

  • Radość usłyszeć takie słowa od dziecka. Szczere.
  • Kochani. Już są mądrzy skoro wiedzą, że w domu z mamą i tatą najlepiej.
  • Bardzo dobrze powiedziane.

Jesteście fanami Beaty Sadowskiej?


Beata Sadowska pokazała synów

Beata Sadowska pokazała synów

Beata Sadowska pokazała synów

Beata Sadowska pokazała synów

Beata Sadowska na gali Skrzydła Ekologii

Beata Sadowska na gali Skrzydła Ekologii

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live lepiej synu i córko zacznijcie chodzic do szkoły źeby nie skonczyc jak mama i tata ha ha wystarczy łumiec krasć jak nadludzie i znalezc idi..te co w sądzie powie my ku..wy i złodzieje trzymamy się razem jak płot na granicy po co puścic dzieci do rodziny w niemczech jak moźna robic z się jeł..pów kto pierwszy w pandemii dostał hajs za leźenie w chacie darmozjady a baba na kasie dalej siedzi na kasie za 5zł/h i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×