Szok! Z Radia ZET odchodzi jedna z największych gwiazd stacji!

Beata Pawlikowska odchodzi z Radia Zet

Beata Pawlikowska odchodzi z Radia Zet

Beata Pawlikowska odchodzi z Radia Zet

Beata Pawlikowska należy do najbardziej znanych polskich podróżniczek.  Jest również pisarką, autorką wielu książek, w których dokumentowała swoje podróże. Od kilkunastu lat prowadziła swój autorski program Świat według Blondynki w Radiu ZET. Pasmo nadawane było w niedziele w godzinach od 10 do 14. Beata opowiadała w nim o różnych kulturach i zwyczajach, które poznała, o książkach czy też filmach. Do swoich audycji zapraszała również gości.

Dlaczego Beata Pawlikowska zdecydowała się odejść z Radia Zet?

Dziś pod koniec swojej audycji poinformowała, że to była jej ostatnia emisja Świata według Blondynki. Na Facebooku pojawiło się nagranie, w którym Beata Pawlikowska mówi:

Dyrektor stacji radiowej ma prawo mieć własną wizje tego, co dzieje się na jego antenie. Wysłuchałam tego, jak mój program miałby się zmienić i zapytałam mojego sumienia czy to są zmiany, które chcę zaakceptować. I nie były. Chodzi o to, żeby chcieć podpisać się pod tym, co się robi. Ja chce mieć przekonanie. że to, co robię ma sens, i że robienie tego rozwija mnie.  Szukaliśmy kompromisu, który byłby dobry dla obu stron i nie znaleźliśmy takiego. W tej sytuacji dobrym i uczciwym rozwiązaniem było po prostu rozstać się. To była ostatnia audycja „Świata według Blondynki” w Radiu ZET. Nie wiem, co będzie dalej, nie wiem czy jest w ogóle jest dla mnie miejsce w radiu w Polsce, ale wiem, że będzie dobrze. (…) Dziękuje Wam słuchaczom, że byliśmy razem w te wszystkie niedzielne poranki. 

Świat według Blondynki był emitowany w Radiu ZET od 1999 roku. W sierpniu 2004 roku został zdjęty z ramówki i przywrócono go pod koniec 2005 roku. Był nadawany na antenie aż do dzisiaj. Będzie wam brakowało tego programu?

Beata Pawlikowska

Beata Pawlikowska odeszła z Radia Zet

Po ostatniej audycji w Radiu ZET

Opublikowany przez Beata Pawlikowska na 20 marca 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×