Beata Kozidrak zostanie babcią! Córka gwiazdy ogłosiła ciążę. Pokazała piękne zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Agata Pietras jest w ciąży

Agata Pietras jest w ciąży

Beata Kozidrak w końcu doczekała się świetnych wieści. Po niezwykle ciężkiej końcówce roku wielka radość! Wokalistka zostanie babcią.

Beata Kozidrak nie może zaliczyć 2021 roku do tych najszczęśliwszych w swoim życiu. Wystarczy wspomnieć skandal, jaki wywołała, prowadząc samochód, kiedy była pod wpływem alkoholu. Jednak w końcu nad jej rodziną zaświeciło słońce. Wokalistka zostanie babcią! Jej córka ogłosiła na Instagramie ciążę. Co opublikowała?

Beata Kozidrak zostanie babcią!

Beata Kozidrak ma dwie córki: Katarzynę i Agatę. Młodsza z nich właśnie ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Udostępniła zdjęcie, na którym widać jej cień. W oczy rzuca się przede wszystkim wyraźnie zaokrąglony już brzuszek 28-latki.

Nie ma takich słów, które mogą opisać jak bardzo jestem szczęśliwa!
Z niecierpliwością czekam na 2022 rok – napisała córka Beaty.

Pod postem pojawiła się lawina gratulacji. Swoja radość wyraziła między innymi przyszła babcia, Beata Kozidrak:

Kocham Was bardzo – napisała.

Również starsza siostra Agaty, Katarzyna, która jest już mamą dwojga dzieci, nie ukrywa radości. W rodzinie Kozidrak szykuje się prawdziwa rewolucja w nowym roku. Przyszłej mamie gratulujemy!

Kim jest Agata Pietras?

Agata Pietras to córka piosenkarki i liderki zespołu Bajm — Beaty Kozidrak oraz Andrzeja Pietrasa, który był założycielem i menadżerem grupy. Mimo że pochodzi z muzycznej rodziny, a jej starsza siostra ma własny zespół, ona poszła inną drogą.

Nie korciło mnie wcale, by iść w ślady mamy. Nie śpiewałam jej piosenek, za to… podkradałam jej szpilki – mówiła.

Młodsza córka Beaty zajęła się modą. W 2014 roku Agata Pietras stworzyła własną markę odzieżową o nazwie Modlishka, której nazwę tłumaczy w następujący sposób:

Modlishka, to kobieta niezależna, pewna siebie, silna i odważna. Mężczyzna nie jest jej potrzebny, aby przetrwać.

W swojej dziedzinie odnosi niemałe sukcesy. Ubrania jej marki często kupują znane osoby, ale głównie do prywatnego użytku.

Zdarzało się także, że ubrania wypożyczają stylistki, które ubierają gwiazdy na czerwony dywan. Tak było w przypadku Klaudii Halejcio czy Kasi Cerekwickiej – chwaliła się Agata Pietras.

Odzież jej projektów często można zobaczyć także w programach typu talent show. Podczas pierwszej fali pandemii Agata zaangażowała się w pomoc medykom i dostarczała im maseczki.


Agata Pietras, córka Beaty Kozidrak ogłosiła ciążę

Agata Pietras, córka Beaty Kozidrak ogłosiła ciążę

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×