Beata Kozidrak przemówiła na Instagramie: „Poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam”. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak na Instagramie zdobyła się na osobisty wpis. Podzieliła się piękną publikacją. Miała ku temu szczególny powód.

Beata Kozidrak od 1978 roku jest liderką zespołu Bajm. Z zespołem wydała 10 albumów, które rozeszły się łącznie w ilości 2,5 miliona egzemplarzy. Gwiazda wylansowała takie przeboje jak: Józek, nie daruję ci tej nocy, Co mi panie dasz?, Biała armia czy Nie ma wody na pustyni. Jej utwory są ponadczasowe, co potwierdza fakt, że do dziś regularnie wybrzmiewają w rozgłośniach radiowych.

W 1998 roku ukazał się pierwszy solowy album pt. Beata. Artystka równolegle rozwija karierę w zespole Bajm, jak i samodzielną. Gwiazda łączyła pracę z życiem prywatnym. Przez 37 lat była żoną Andrzeja Pietrasa, którego poznała, gdy dołączył do zespołu na początku jego istnienia. Po roku od poznania wzięli ślub, jednak ich uczucie wygasło. W 2016 pojawili się na rozprawie rozwodowej i oficjalnie zakończyli swój związek. Nie ukrywali, że rozstali się w zgodzie i zapewniali, że zawsze będą ich łączyć przyjacielskie relacje. Słowa dotrzymali – wciąż współpracują ze sobą muzycznie.

W tym roku na Polsat SuperHit Festiwalu Beata zaprosiła na scenę byłego męża i podziękowała mu za lata pracy, które wpłynęły na ich wspólny sukces:

Teraz pozwolicie, że będzie taka specjalna sytuacja. Chciałam zaprosić na chwilę na scenę człowieka, który w tym roku obchodzi swoje 45. lecie pracy w show-biznesie. Zaczął już pracować przed Bajmem. Chciałam mu z całego serca podziękować, mimo iż nie jesteśmy razem, za to, że dzięki niemu stałam się kobietą, artystką. Zapraszam na scenę Andrzeja Pietrasa – mówiła ze sceny.

Beata Kozidrak świętuje urodziny córki

Andrzej i Beata są rodzicami dwóch córek. Kasia urodziła się w 1981 roku, natomiast Agata dwanaście lat później. Starsza córka ewidentnie odziedziczyła talent muzyczny po swoich rodzicach. Z jednej strony miała łatwiej, bo jest córką popularnej gwiazdy, z drugiej natomiast poprzeczkę ma zawieszoną bardzo wysoko.

Katarzyna Pietras śpiewa bluesowe numery. W jej życiu prywatnym również wszystko się układa. Od 2009 roku jest żoną Kamila Wyzińskiego, któremu urodziła dwoje dzieci – Sebastiana i Zosię.

Dziś Katarzyna obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji Beata Kozidrak wystosowała wzruszające życzenia, które opatrzyła zdjęciem z dzieciństwa swojej pociechy:

Moja najdroższa Kasiu. Kiedy przyszłaś na świat, Fani pytali mnie, dlaczego jeszcze nie napisałam dla Ciebie piosenki… A ja byłam w szoku, bo poczułam w sobie uczucie, którego nigdy wcześniej nie znałam. Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem.

Kozidrak po chwili dodała, że w jej repertuarze znajduje się utwór, który powstał z myślą o Kasi:

To Dla Ciebie napisałam Dwa serca dwa smutki – jedną z najpiękniejszych i wzruszających piosenek. Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin. Kocham Cię!! – napisała.

Zobaczcie, jak wyglądają razem. Dostrzegacie podobieństwo?

Piosenka, którą Beata skomponowała z myślą o Kasi:


Katarzyna Petras | fot. instagram.com/beatakozidrak

Katarzyna Petras | fot. instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak i Katarzyna Pietras | fot. AKPA

Beata Kozidrak i Katarzyna Pietras | fot. AKPA

Beata Kozidrak i Katarzyna Pietras | fot. ONS

Beata Kozidrak i Katarzyna Pietras | fot. ONS

Komentarze

 • Gość pisze:

  Beata lecz się może jest jeszcze jakaś szansa dla ciebie, a najlepiej zamilcz kobieto

 • Gośćritta pisze:

  Sylwester marzeń i znowu Beata Kozidrak potem wszystkim wstyd wstyd wstyd

 • gość pisze:

  ale czyje wzruszenie siegnęło zenitu?

 • Gość pisze:

  No niestety na szacunek trzeba sobie zasłużyć.Pani Beato czas pomyśleć o leczeniu

 • Gość pisze:

  Poczułam w sobie uczucie, o jejku masło maślane

 • Gość pisze:

  List od fanki 50 co to ku..wa jest 50 to jest 50tys na fundacje dla dzieci a poźniej czyli 24h potem jak na zachodzie 200 ha ha Nev cyvilization Nev Good

 • Gość pisze:

  Taki live becia jest spoko pije pali tańczy mnie pasuje bo jakoś św4ętych nie mogę znalezc a trochę juz zyje ale w tv i na insta pełno pewnie zle patrze ha ha bezwarunkowa miłość i tak twierdze źe to idi..tka na kebsa nawet jak banda cw..li straszyła ją wyźszą polityką kak..ła kazdy źyje jak chce byle gó..no nie będzie mówic co kto ma robic ze swoimi bldami jak źyc i oceniać i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live becia jest spoko pije pali tańczy mnie pasuje a jakoś św4ętych nie mogę znalezc ale w tv i na insta pełno pewnie zle patrze ha ha bezwarunkowa miłość i tak twierdze źe to idi..tka na kebsa nawet jak banda cw..li straszyła ją wyźszą polityką kak..ła kazdy źyje jak chce byle gó..no nie będzie mówic co kto ma robic ze swoimi bldami jak źyc i oceniać i to tyle

 • Gość pisze:

  W pełni popieram. Po tym jak pijana prowadziła samochód straciłam cały szacunek dla tej pani!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Może teraz lepiej milczeć. Trochę pokory.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×