Beata Kozidrak zagra do kotleta. Koszt biletu jest tak zaporowy, że raczej mało kto może sobie na niego pozwolić

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak wraca na rynek muzyczny. W Gdyni zagra do tzw. kotleta. Za bilet na wydarzenie będzie trzeba zapłacić spore pieniądze. 

Beata Kozidrak od kilku dekad występuje z zespołem Bajm. Pop-rockowa grupa powstała w 1978 roku. Do tej pory ukazało się dziesięć albumów zespołu, a ponadto trzy solowe płyty Beaty – wszystkie te pozycje odniosły spory sukces wydawniczy.

Kariera wokalistki stanęła pod dużym znakiem zapytania, gdy media obiegła informacja o tym, że prowadziła pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niej 2 promile alkoholu we krwi. Incydent skierowano na wokandę sądu.

W tej sprawie należy oceniać indywidualnie. Jak zachowywała się przed występkiem i co robiła po popełnieniu przestępstwa. Urząd prokuratorski nie podzielał poglądu, żeby wziąć pod uwagę dorobek artystyczny Beaty Kozidrak. To nie była główna przesłanka tego orzeczenia sądu. Przecież pani Beata Pietras działa też charytatywnie. Czyniła dobro, nie czerpała z tego korzyści, chciała. Czyż te osobiste cechy nie powinny wpłynąć na wymiar kary? – mówił w nim obrońca artystki.

Ostatecznie piosenkarka została zobligowana do zapłaty 50 tysięcy zł grzywny oraz 20 tysięcy złotych na rzecz funduszu postpenitencjarnego. Jednocześnie na 5 lat nałożono na nią całkowity zakaz prowadzenia pojazdów.

Beata Kozidrak zagra do kotleta. Ile za bilet?

O ile jeszcze kilka miesięcy temu część opinii publicznej wieszczyła, że po takim incydencie fani odwrócą się od gwiazdy Bajmu, to teraz tego typu twierdzenia można włożyć między bajki. Beata gra koncerty, pojawia się na festiwalach, nawiązuje kooperacje z innymi artystami i wydaje kolejne hity. 29 października zagra nawet pod tzw. koleta.

Chodzi o recital, który odbędzie się 29 października w jednym z hoteli w Gdyni. Jego uczestnicy wezmą udział w uroczystej kolacji z trzema daniami, posłuchają półtoragodzinnego koncertu i zabawią się na afterparty. Skorzystanie z tych wszystkich atrakcji nie jest jednak najtańszą przyjemnością. Za bilet dla jednej osoby trzeba zapłacić aż 890 złotych!

Myślicie, że tak wysoka cena nie zniechęci fanów Bajmu?


Beata Kozidrak w sądzie

Beata Kozidrak w sądzie

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal. Dzień drugi. Próby

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal. Dzień drugi. Próby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×