Beata Kozidrak kusi zgrabnymi nogami przed studiem „DDTVN”. Gwiazda wykorzystała piękną pogodę i wskoczyła w krótkie spodenki

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak był gościem dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN. Po wyjściu ze studia zrobiła prawdziwą furorę. Czekały na nią tłumy fanów. Zobaczcie zdjęcia. 

Beata Kozidrak w ostatnim czasie jest na językach wszystkich fanów. Wokalistka z okazji swoich 61. urodzin zrobiła im prawdziwą niespodziankę. Gwiazda wydała swoją autobiografię, w której porusza wiele osobistych wątków. Artystka opowiedziała nie tylko o swojej trwającej ponad cztery dekady karierze w show-biznesie, ale także o wielu osobistych sprawach. O książce było głośno już od zeszłego roku. Artystka podczas pandemii miała znacznie więcej wolnego czasu i mocno pracowała nad tym, aby publikacja wreszcie doszła do skutku. W jej fragmentach zawarła między innymi wątki dotyczące jej małżeństwa z Andrzejem Pietrasem. Zanim doszło do rozwodu, łączyło ich gorące uczucie. Wokalistka zdradziła tajemnice ich alkowy.

Łóżka – jak to w internacie – były dość wąskie, skrzypiące, ale i Andrzej, i ja byliśmy na tyle szczupli, że daliśmy sobie radę, a czasami ta sytuacja miała swoje absolutnie dobre strony. Dzięki Andrzejowi poczułam, czym jest kobiecość i seksualność. No i zaokrągliłam się tu i ówdzie. Zaczęłam się malować – czytamy w biografii gwiazdy.

Dzisiaj Beata pojawiła się w Dzień Dobry TVN, by promować swoją książkę. Jak wyglądała? Co zdradziła?

Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN

Beata Kozidrak aktualnie odpoczywa od muzyki i zajmuje się promowaniem swojej biografii. Beata. Gorąca krew ujawnia wiele szczegółów z jej prywatnego życia. Trzeba przyznać, że na takie zwierzenia fani czekali najbardziej. Gwiazda na antenie zaapelowała do odbiorców swojej książki zwłaszcza w kwestiach dotyczących jej rozwodu.

Jestem w tym bardzo szczera i nie chciałabym moi kochani, żebyście szukali w tym jakiś pikantnych szczegółów. Proszę o jedno, również dziennikarzy, którzy będą o tej książce pisać, żebyście przeczytali ją od początku do końca – powiedziała Beata w DDTVN.

W kilku zdaniach podsumowała także swoje zwierzenia. Okazuje się, że piękna artystka w młodości miała wiele kompleksów.

To jest opowieść kobiety, wcześniej dziewczynki, która się absolutnie nie zgadzała ze swoim wizerunkiem, ze swoimi piegami, z kompleksami, która długo dochodziła do tego, żeby pracować nad sobą. No i przede wszystkim – najpierw balet, później muzyka – zdradziła artystka.

Aż trudno uwierzyć, że 61-latka o niezwykle zgrabnych nogach nie mogła w młodości zaakceptować swojego wyglądu. Przez wielu fanów jest uważana za jedna z najpiękniejszych wokalistek w kraju, a pomimo upływającego czasu nadal zachwyca nienaganną figurą.

My zwróciliśmy także uwagę na fantastyczną stylizację, w której Beata pojawiła się w studiu. Gwiazda wykorzystała świetną pogodę i postanowiła wskoczyć w krótsze spodenki. Włożyła najmodniejsze w tym sezonie krótkie legginsy typu biker, a do nich dobrała czarno-żółtą marynarkę, która zdecydowanie nadała charakteru tej stylizacji. Swoją dzisiejszą kreację uzupełniła o czarne botki na wysokim obcasie. Wszystko okrasiła idealnie dobranymi kolorami na paznokciach oraz okularami w kształcie serduszek. Trzeba przyznać, że wyglądała oszałamiająco.

Przed studiem czekali na nią nie tylko paparazzi, którzy zrobili jej mnóstwo zdjęć, ale także tłumy fanów. Gwiazda chętnie pozowała do kolejnych kadrów, rozdawała autografy, a późnej wsiadła do sportowego czerwonego mercedesa. Trzeba przyznać, że zrobiła furorę. Zdjęcia w naszej galerii.


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×