Szukaj

Beata Kozidrak otworzyła się w dniu pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Ma do siebie ogromny żal

Beata Kozidrak, Krzysztof Krawczyk

Beata Kozidrak, Krzysztof Krawczyk

Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka w dniu pogrzebu. Gwiazda nawiązała do ich znajomości. Zdradziła, czego żałuje najbardziej. Można się wzruszyć.

Krzysztof Krawczyk z estradą związany był przed ponad 50 lat. W tym czasie wydał 180 płyt i nagrał mnóstwo przebojów. Niewielu artystów może pochwalić się takim dorobkiem. Jedną z równie wielkich postaci rodzimej estrady jest Beata Kozidrak, która nie raz miała okazję spotkać się z wokalistą za kulisami największych muzycznych imprez.

Beata Kozidrak wspomina Krzysztofa Krawczyka w dniu pogrzebu

Beatę i Krzysztofa łączyły bardzo dobre relacje. Nigdy ze sobą nie rywalizowali o pierwsze miejsce na podium, bo publiczność kocha ich równie mocno. W 2004 roku oboje zajęli pierwsze miejsca w sondażu przeprowadzonym przez OBOP na najbardziej lubianych wokalistów w Polsce. Kozidrak wygrała w rankingu znanych kobiet, Krawczyk triumfował na liście śpiewających mężczyzn.

Teraz, po śmierci Krzysztofa Krawczyka, liderka zespołu BAJM podzieliła się kilkoma szczerymi słowami na Instagramie. Nie ukrywa, że ma do siebie ogromny żal, że nie porozmawiała z gwiazdorem wystarczająco długo, gdy spotkali się po raz ostatni:

Krzysztof Nikt Cie nie zastąpi bo byłeś OSOBOWOŚCIĄ JEDYNĄ.  Płacze i żałuje ze nie moglam z Toba rozmawiac dluzej tak jak kiedys w Opolu żegnam Cie MOJ PRZYJACIELU – Artysto! Do zobaczenia (pisownia oryginalna).

Beata nie pojawiła się na uroczystościach pogrzebowych Krzysztofa Krawczyka w Łodzi. Gwiazda uczestniczyła w ceremonii za pośrednictwem transmisji telewizyjnej.

Fani są poruszeni jej wpisem. Wielu wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią wykonawcy takich przebojów jak Rysunek na szkle, Parostatek czy Bo jesteś Ty. W komentarzach można znaleźć mnóstwo wymownych emotikon i przepełnionych smutkiem słów.

Relację i zdjęcia z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka znajdziesz tutaj.


Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Zdjęcie z katedry

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Zdjęcie z katedry

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Zdjęcie z katedry

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Zdjęcie z katedry

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×