Gromee pomaga Beacie wyjść na prostą. Wyciągnął do niej pomocną dłoń. Wszystkim pochwaliła się w sieci

Beata Kozidrak Gromee

Beata Kozidrak Gromee

Beata Kozidrak po ostatnim przewinieniu zrobiła sobie przerwę od mediów. Teraz jednak postanowiła powrócić na scenę. To najpopularniejszy polski dj Gromee przyczynił się do tego.

Beata Kozidrak ze sceną związana jest od ponad czterech dekad. Od 1978 roku nagrała 10 albumów studyjnych z Bajmem, których sprzedali w łącznej ilości ponad 2,5 miliona egzemplarzy. Kozidrak wylansowała niezliczoną ilość hitów. Mimo że są to stare utwory, do dziś chętnie słucha ich młodzież. Z myślą o młodszej publiczności powstał solowy album B3, na którym znajdują się bardziej popowe piosenki.

Artystka w 1998 roku zdecydowała, że chce również pracować na swoje nazwisko. To wtedy ukazał się jej pierwszy solowy album pt. Beata. Kozidrak mimo zajętości idealnie łączyła sprawy zawodowe z życiem prywatnym. Przez 37 lat była żoną Andrzeja Pietrasa – lidera Bajmu i jej menadżera Można rzec, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Świadczy o tym szybka decyzja o sformalizowaniu ich związku. Wzięli ślub zaledwie rok po poznaniu się. Niestety ich uczucie wygasło. W 2016 roku wzięli rozwód. Rozstali się w przyjacielskich relacjach.

Beata Kozidrak wraca na scenę po skandalu

W ostatnim czasie głośno jest o Beacie za sprawą wybryku, jakiego dopuściła się 1 września. Gwiazda zygzakiem przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle. Występek dostrzegła policja, która postanowiła przeprowadzić kontrolę. Gdy artystka dmuchnęła w alkomat, wszystko już było jasne. Okazało się, że prowadziła auto, mając we krwi 2 promile alkoholu. Cała sprawa przedostała się do mediów, a Beata słono zapłaciła za swoje przewinienie.

61-latka przez ostatnie tygodnie raczej się nie wychylała. Najwidoczniej uznała, że już wystarczająco długo siedziała w domu. Kozidrak przyjęła propozycję od producenta muzycznego i dj-a – Andrzeja Gromali, który znany jest pod pseudonimem Gromee. Już dziś wystąpi na scenie podczas Orchestonu, który jest nowatorskim pomysłem połączenia muzyki elektronicznej z orkiestrą symfoniczną. Poza Beatą na scenie pojawią się takie gwiazdy jak: Kayah, Reni Jusis, Michał Szpak czy Kasia Dereń.

Artystka najwyraźniej jest podekscytowana faktem zaśpiewania przed publicznością po tym, jak odwołała wszystkie koncerty zaplanowane na ostatnie trzy miesiące. Na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem plakatu koncertowego, oznaczając inicjatora wydarzenia.

Uważacie, że to już odpowiedni czas na powrót Beaty na scenę? Kolejne show zaplanowane ma na sylwestra w Chorzowie, który będzie transmitować telewizja Polsat.


Beata Kozidrak wraca na scenę

Beata Kozidrak wraca na scenę

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Beata Kozidrak we Wrocławiu

Beata Kozidrak we Wrocławiu

Komentarze

 • Fafa pisze:

  Beata to zwierzę sceniczne, byłem na kilka jej koncertach między innymi w Ice congres w Krakowie, wulkan energii z mega mocnym głosem, jeśli ktoś pisze inaczej to poprostu nie był na jej koncercie . popełniła błąd owszem , ale już zostawmy ta sytuację, żyjmy dalej I dajmy żyć innym , nikt z nas nie jest bez winy , każdy popełnia błędy, przestańcie być tacy zawistni! Beata wracaj , czekamy:) jest nas więcej, bądź nadal sobą i karm nas swoim talentem i osobowością przez wiele wiele lat 😍

 • Gość pisze:

  Jej miejsce jest na scenie, powinna nadal dawać ludziom radość,jej teksty pasują do wielu sytuacji w naszym życiu,uwielbiam jej słuchać

 • Gość Felixa pisze:

  Wraca na scenę , tylko że ona nie umie już śpiewać. Zabierzcie jej playback i chórek i co zostanie? Babcia, która przykleja sztuczne rzęsy, szpony, włosy i zakłada jakieś groteskowe ciuchy i porwane portki myśląc, że znowu jest młódką. Na odwyk a później bawić wnuki i pokutować za popełnione błędy. Podobno zadawała się z pewnym ruskim generałem i to dla niego ten „Józek..

 • Gość pisze:

  Promocja celebrytow z przeszloscia kryminalna.

 • Gość pisze:

  A twoje miejsce gdzie jest??? Jeszcze nie wiesz co cie w zyciu czeka.

 • Gość pisze:

  Dajcie ludziom pracować a nie tylko szkalowac

 • Gość pisze:

  Dajcie jej już spokój czy wy jesteście świeci każdy ma coś na sumieniu

 • Gość pisze:

  Nie powinna wystepowac publicznie.

 • Gość pisze:

  Ta durnota to na odwyk się nadaje ,a nie na scene

 • Gość pisze:

  Beaty miejsce jest na odwyku !!!,a nie na scenie.

  • Gość pisze:

   Chyba twoje zazdrościsz jej i tyle bo ty nawet pewno nie pracujesz bo dostajesz od pisuaru darmową kasę

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×