Beata Kozidrak gwiazdą amerykańskiego hitu Netflixa! Do sieci trafił trailer! Wykorzystano kultowy hit Bajmu! [WIDEO]

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak nie zwalnia tempa!  Po tym, jak dowiedziała się, że nie będzie pracować na planie muzycznego show Polsatu, wzięła udział w całkiem nowym projekcie! Artystka postanowiła zostać aktorką i wystąpiła w zwiastunie najnowszego sezonu serialu Netflixa Orange is The New Black! Wygląda szałowo! 

Beata Kozidrak to jedna z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. Artystka od kilkudziesięciu już lat stale koncertuje po Polsce. Bilety na jej występy z zespołem Bajm, wyprzedają się jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, gwiazda z każdym rokiem wygląda i śpiewa jeszcze lepiej! Dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania, a dla początkujących wokalistów inspiracją.

Ci drudzy mieli ostatnio okazję, by kształcić się pod jej okiem. Beata wzięła udział w show All Together Now. Jako szefowa stuosobowego składu jurorskiego poszukiwała zwycięzcy programu. Podobno myślała, że ciepłą posadą będzie się cieszyła przez dłuższy czas. Polsat jednak nie zdecydował się na produkcję trzeciego sezonu i artystka zyskała sporo wolnego czasu. Nie chciała go jednak marnować na leżenie przed telewizorem i zaangażowała się w kolejny projekt. Beata wystąpiła bowiem w zwiastunie najnowszego sezonu serialu Netflixa Orange is The New Black. Tak, dokładnie w tym samym, w którym kilka miesięcy temu pojawiła się Magda Gessler.

Trzeba przyznać, że wokalistka wygląda naprawdę szałowo! Zaprezentowała się nie tylko w pomarańczowym kostiumie, charakterystycznym dla więźniów, ale także w seksownej mini pokazującej jej fantastyczne nogi! Fani jej głosu, oglądając krótki filmik, znajdą coś także dla siebie. Gwiazda pod koniec zaśpiewała wielki hit Bajmu Lola, lola. Jesteśmy pewni, że nagranie stanie się hitem sieci!

Jeśli jeszcze go nie widzieliście, szybko nadrabiajcie! Warto!

Beata Kozidrak straciła świetnie płatną pracę! Co dalej z jej karierą?

Beata Kozidrak jednego dnia ogołociła salony La Manii i Valentino! Gwiazda na zakupy ubrała się jak na plażę! Co za ciało!

Beata Kozidrak we wzruszających słowach o życiu po śmierci brata. Jak przetrwała trudne chwile? [WIDEO]


Beata Kozidrak w zwiastunie serialu

Beata Kozidrak w zwiastunie serialu "Orange is the new black"

Beata Kozidrak w zwiastunie serialu

Beata Kozidrak w zwiastunie serialu "Orange is the new black"

Beata Kozidrak w zwiastunie serialu

Beata Kozidrak w zwiastunie serialu "Orange is the new black"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×