Szukaj

Beata Kozidrak trafiła do szpitala! Co się stało?

Beata Kozidrak smutna

Beata Kozidrak znalazła się w szpitalu. Wszystko przez jej problemy zdrowotne. Zobacz, co się stało i jak obecnie trzyma się gwiazda. 

Beata Kozidrak prowadzi intensywny tryb życia. Piosenkarka, w ostatnim czasie nie tylko zagrała w reklamie Netflixa, ale także regularnie koncertuje po całej Polsce. Okazuje się jednak, że nawet najbardziej odporny organizm ma prawo do tego, by powiedzieć dość.

Kozidrak trafiła do szpitala i to dwukrotnie. Wszystko przez problemy z nadciśnieniem, z którymi walczy artystka. Właśnie dlatego gwiazda regularnie bierze leki, a także pojawia się u lekarza. U gwiazdy kłopoty ze zdrowiem zaczęły się dwa lata temu, kiedy pracowała nad nowym albumem. Piosenkarka nie myślała o sobie, ale o tym, by nie rozczarować fanów:

Gdy wylądowałam w szpitalu, tylko modliłam się, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety – wspomniała w rozmowie z Wprost.

Na szczęście jednak wszystko skończyło się szczęśliwie, a gwiazda dalej pojawia się na scenie. Pomimo upływu lat nadal towarzyszą ją niemałe emocje:

Każdy koncert przeżywam tak, jakbym miała grać pierwszy. I dobrze, bo rutyna w każdej dziedzinie zabija, czy w związku, czy w muzyce – przyznała artystka.

Od niedawna u boku artystki pojawiła się nowa miłość. Czy pomoże ona gwieździe nieco zwolnić? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że Kozidrak jest niezwykle silna i jak mało kto potrafi pokonywać przeciwności losu.

Zobacz: Beata Kozidrak gwiazdą amerykańskiego hitu Netflixa! Do sieci trafił trailer! Wykorzystano kultowy hit Bajmu! [WIDEO]

Zobacz: Beata Kozidrak straciła świetnie płatną pracę! Co dalej z jej karierą?

Zobacz: Beata Kozidrak jednego dnia ogołociła salony La Manii i Valentino! Gwiazda na zakupy ubrała się jak na plażę! Co za ciało!

 


Beata Kozidrak w zwiastunie serialu

Beata Kozidrak w zwiastunie serialu "Orange is the new black"

Beata Kozidrak na zakupach u Joanny Przetakiewicz

Beata Kozidrak na zakupach u Joanny Przetakiewicz

Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz - Sylwester 2010

Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz - Sylwester 2010

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×