Szukaj

Beata Kozidrak straciła świetnie płatną pracę! Co dalej z jej karierą?

Beata Kozidrak smutna

Beata Kozidrak nie ma powodów do radości! Właśnie dowiedziała się, że straciła świetnie płatną fuchę! Polsat bowiem nie planuje wyemitować jesienią trzeciej edycji All Togehter Now, w związku z czym artystka nie będzie mogła cieszyć się ciepłą posadą jurorki!

Beata Kozidrak należy do najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Choć na przestrzeni lat pojawiły się nowe młode artystki, ona nadal jest najbardziej rozchwytywaną i najlepiej opłacalną gwiazdą w kraju. Razem z Bajmem koncertuje od lat, a sale koncertowe wypełnione są po brzegi. Nic więc dziwnego, że widzowie uwielbiali oglądać ją także w show Polsatu All Together Now.

Do obsady Beata dołączyła pół roku temu, zastępując Ewę Farną, która zaszła w ciążę. Gwiazda w roli stuosobowego jury sprawdziła się świetnie i była pewna, że wróci na plan produkcji już w sierpniu. Tak się jednak nie stanie. Jak czytamy w dzisiejszym Fakcie, stacja nie zdecydowała się na nagranie trzeciej edycji, prawdopodobnie dlatego, że wyniki oglądalności nie były zadowalające. Tak, czy inaczej Kozidrak straciła dobrze płatną pracę. Kiedy ponoć dostała telefon z ostateczną decyzją, nie kryła rozczarowania:

Beata lubiła pracę w tym programie i jak dostała telefon, że niestety nie będzie kolejnej edycji show, nie kryła rozczarowania. Musi więc postarać się o więcej koncertów, by jej konto na tym nie ucierpiało – czytamy w gazecie.

Przypomnijmy, jak podawały media kilka miesięcy temu, wokalistka Bajmu za udział w programie zgarnęła aż pół miliona złotych. Polsat musiał ją długo namawiać, by zgodziła się przyjąć propozycję. Fani choć z radością przyjęli wtedy te informacje, byli zaskoczeni. Nie jest tajemnicą, że Beata raczej stroni od pracy w telewizyjnych produkcjach. Od zawsze skupiała się na koncertowaniu i znów będzie musiała to zrobić.

Obsada The Voice of Poland jest już pełna, więc gwiazda zatrudniona przez TVP nie zostanie. Wolny czas przeznaczony na udział w All Together Now będzie musiała wypełnić koncertami, na które z pewnością przyjdą tłumy.

Beata Kozidrak jednego dnia ogołociła salony La Manii i Valentino! Gwiazda na zakupy ubrała się jak na plażę! Co za ciało!

Beata Kozidrak we wzruszających słowach o życiu po śmierci brata. Jak przetrwała trudne chwile? [WIDEO]

Duet z Jose Carrerasem to przy tym nic! Edyta Górniak zaśpiewa z największą legendą muzyki! Będzie się działo!


Beata Kozidrak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Beata Kozidrak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Beata Kozidrak na plakacie

Beata Kozidrak na plakacie "All Together Now"

Beata Kozidrak wspomina zmarłego brata

Beata Kozidrak wspomina zmarłego brata

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×