Szukaj

Rozstanie z Andrzejem Pietrasem może kosztować Beatę Kozidrak fortunę! Ucierpi na tym również Bajm

Majątek Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

Majątek Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak straci 2,5 miliona przez byłego męża?

Bajm stoi na skraju kryzysu i wygląda na to, że tym razem może się już z niego nie wykaraskać. Wszystko przez rozstanie Andrzeja Pietrasa i Beaty Kozidrak, wokalistki legendarnego polskiego zespołu. Ich rozwód nie był przyjemny, a choć wydawało się, że ze względu na dobro wspólnych interesów odnajdą sposób na współpracę, na razie nic z tego nie wychodzi. Beata miała w tym roku świętować swój jubileusz, gigantyczna trasa koncertowa Bajmu stanęła jednak pod znakiem zapytania – wszystko przez byłego męża gwiazdy.

https://jastrzabpost.pl/newsy/beata-kozidrak-andrzej-pietras-wrocili-do-siebie_539832.html

Jak donosi Super Express, trasa koncertowa zaplanowana była na kilka miesięcy – 40 koncertów w różnych częściach Polski i 60 tysięcy gaży za każdy z nich. Nie trzeba być geniuszem matematycznym by wyliczyć, że tak długie tournee może zasilić konto Kozidrak o nawet 2,5 miliona złotych. Problem w tym, że gwiazda nie może dojść do porozumienia z Pietrasem. To on jest właścicielem praw do nazwy zespołu i logo – bez niego legalnie nie można zorganizować żadnego koncertu czy nawet kameralnego występu, nie mówiąc o tak potężnej trasie koncertowej.

Problemem jest brak zaufania pomiędzy byłymi małżonkami i kariera solowa Beaty, która nabrała rozpędu. Gwiazda sama koncertuje, jest znów zakochana, wygląda piękniej niż zwykle, a jej były partner poczuł się niepotrzebny:

Po rozwodzie Beata skupiła się na solowej karierze, a on nie bardzo wie, co ze sobą zrobić. Temat zespołu zszedł dla Kozidrak na plan dalszy, a Pietras czuje się niepotrzebny. W dodatku zmieniły się zasady podziału pieniędzy za koncert grupy. Teraz Beata patrzy mu na ręce i pilnuje swojej działki. Nie wiadomo, czy w końcu zespół nie zakończy działalności – zdradziła osoba zaprzyjaźniona z muzykami.

Myślicie, że Bajm nie przetrwa tej próby i rozpadnie się?

Beata Kozidrak pochwaliła się wakacjami z ukochanym! W końcu pozna jego rodzinę!

Beata Kozidrak na 30-leciu De Mono

Beata Kozidrak na 30-leciu De Mono

Andrzej Pietras ma nową partnerkę

Andrzej Pietras ma nową partnerkę


Beata Kozidrak - 30-lecie De Mono

Beata Kozidrak - 30-lecie De Mono

Beata Kozidrak - Ruchome Wydmy

Beata Kozidrak - Ruchome Wydmy

Beata Kozidrak - Plejada 2017

Beata Kozidrak - Plejada 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×