Wielki powrót Beaty Kozidrak. Tak powitali ją Kayah i Michał Szpak. Pokazała nagranie zza kulis

Beata Kozidrak, Michał Szpak, Kayah

Beata Kozidrak, Michał Szpak, Kayah

Beata Kozidrak po bardzo długim czasie przerwy powoli zaczyna wracać na scenę. Gwiazda pochwaliła się nagraniem zza kulis koncertu. Tak przyjęli ją inni artyści. 

Beata Kozidrak ma za sobą kilka naprawdę trudnych miesięcy. Chociaż kilka dekad jej życia to wielkie pasmo zawodowych sukcesów, to wydarzenia z września rzuciły się cieniem na jej karierę. Artystka została wówczas zatrzymana w centrum Warszawy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Gwiazda polskiej estrady miała we krwi aż 2 promile alkoholu. W czwartek ma zostać przesłuchana przez policję i usłyszeć zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat więzienia. (…) Według nieoficjalnej informacji PAP piosenkarka miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem” – napisał Fakt.

Po kilku godzinach sama gwiazda potwierdziła, to co się stało i przeprosiła wszystkich swoich fanów. Wiadomo, że usłyszała już wyrok w sprawie, z którym się nie zgodziła. Sąd postanowił, że otrzyma karę pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne (20 godzin w miesiącu), zakaz prowadzenia pojazdów przez pięć lat i karę 10 tysięcy złotych. Razem z prawnikiem wniosła apelację. Od postanowienia sądu odwołała się też prokuratura, która żąda wyższej kary.

Beata Kozidrak wróciła na scenę. Tak przyjęli ją za kulisami inni artyści

Beata Kozidrak przez długi czas starała się trzymać z dala od blasku fleszy. Gwiazda odwołała wszystkie nadchodzące koncerty, nie udziela wywiadów i nie pokazuje się na branżowych imprezach. Przez jakiś czas nie publikowała też w social mediach. Osoby z show-biznesu różnie oceniały, to czego się dopuściła. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karolina Pilarczyk nie miała dla niej taryfy ulgowej.

Tym bardziej uważam, że osoba znana jest na świeczniku, że jest dla wielu osób autorytetem, szczególnie ta osoba. To jest legenda. Uważam, że takie osoby powinny uważać na siebie w szczególny sposób, dawać dobry przykład i nie robić żadnych głupich rzeczy. Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo, a szczególnie dla osób, które są na taki piedestale.

Beata powoli zaczyna jednak wracać do show-biznesu. W jej social mediach zaczynają pojawiać się pierwsze publikacje, które fani przyjmują z wielkim entuzjazmem. Po ostatniej z nich wiadomo też, że pojawiła się na scenie. Razem z innymi artystami wystąpiła podczas koncertu w Krakowie. Pochwaliła się nagraniem, na którym możemy zobaczyć, jakie powitanie zgotowali jej inni artyści.

Na filmiku razem z Kayah, Michałem Szpakiem i Nickiem Sincklerem dali mini koncert za kulisami. Zaśpiewali razem wielki przebój Sweet Dreams, co jest prawdziwą ucztą dla uszu. Widać, że Beata zdecydowanie jest w znakomitej formie, a przyjaciele z show-biznesu okazują jej sporo wsparcia.

Beata pod postem zebrała mnóstwo wirtualnych serduszek, po czym można wnioskować, że fani cieszą się z jej powrotu na scenę. Jak Wam się podoba wspólne wykonanie piosenki za kulisami?


Beata Kozidrak i Kayah

Beata Kozidrak i Kayah

Beata Kozidrak, Kayah i Nick Sinckler

Beata Kozidrak, Kayah i Nick Sinckler

Beata Kozidrak, Kayah ,Nick Sinckler, Michał Szpak

Beata Kozidrak, Kayah ,Nick Sinckler, Michał Szpak

Komentarze