Beata Kozidrak za wcześnie wraca na scenę po skandalicznym rajdzie pod wpływem alkoholu? „Powinna zostać skierowana na terapię”

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak ma nie najlepszy czas w swoim życiu. Nie milkną echa jej wrześniowego rajdu pod wpływem alkoholu po ulicach stolicy. Czy powinna już wrócić do swoich obowiązków?

Beata Kozidrak nie ma obecnie najłatwiejszego czasu w swoim życiu. Na początku września przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle, co nie umknęło uwadze policjantów, którzy postanowili ją skontrolować. Okazało się, że prowadziła auto pod wpływem alkoholu – miała 2 promile. Wydarzenie stało się tematem dnia w mediach, aż w końcu gwiazda wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za to, czego się dopuściła. Głos w tej sprawie zabrał też prawnik, który reprezentuje jej interesy.

Moja klientka wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie. Nie uchyla się od odpowiedzialności, dlatego wyraża zgodę na publikację wizerunku oraz swojego nazwiska. Teraz czekamy na decyzję prokuratury w zakresie proponowanej kary. W tym przypadku wykluczam zastosowanie kary pozbawienia wolności, bo w zdarzeniu nikt nie ucierpiał – komentował w Party.

Po wszystkim Beata Kozidrak odsunęła się nieco w cień. Chociaż wcześniej była bardzo aktywna w sieci, na jej nowy post internauci musieli czekać miesiąc. Potem pojawiła się na koncercie w Poznaniu, na którym fani zgotowali jej owację na stojąco, kiedy wykonała swój nowy utwór. Czy jednak nie za wcześnie pojawia się w przestrzeni medialnej po skandalu ze swoim udziałem?

Czy Beata Kozidrak już powinna wrócić na scenę?

Szybko okazało się, że jest to dopiero początek problemów Beaty Kozidrak. Firmy, z którymi do tej pory współpracowała, zaczęły zrywać kontrakty reklamowe, a koncerty odwoływano. Pod znakiem zapytania stanęła też realizacja filmu biograficznego o życiu piosenkarki. Jeden z tabloidów kilka dni temu podawał, że produkcja nie dojdzie do skutku. Beata szybko jednak zaprzeczyła tym doniesieniem i zapewniła, że prace idą zgodnie z założeniami.

Gwiazda będzie musiała zmierzyć się też z prawnymi konsekwencjami swojego występku. Wiadomo, że prokuratura wystosowała już wobec niej akt oskarżenia. Mimo wszystko już zaczęła pojawiać się na koncertach. Czy to nie za szybko?

Portal Pudelek zapytał mieszkańców Warszawy, czy ich zdaniem Beata Kozidrak powinna już wrócić do medialnych obowiązków. Zdaniem uczestników sondy, raczej powinna zaangażować się w akcję uświadamiającą konsekwencje jazdy pod wpływem alkoholu, a nie wracać na scenę.

  • Takie zachowania powinny być karane i ganione. Nie powinno się zwracać uwagi na to, kto to jest. Kara nie powinna jej ominąć, skoro jest znana – mówiła jedna z warszawianek.
  • Nie powinna wsiadać za kółko, powinna zostać skierowana na terapię – powiedziała inna z uczestniczek sondy Pudelka.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Beata Kozidrak z reżyserem i scenarzystą filmu biograficznego

Beata Kozidrak z reżyserem i scenarzystą filmu biograficznego

Łukasz Stańczak i Beata Kozidrak. Skrin z InstaStories Stańczaka

Łukasz Stańczak i Beata Kozidrak. Skrin z InstaStories Stańczaka

Beata Kozidrak wróciła na Instagram

Beata Kozidrak wróciła na Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×