Szukaj

Beata Kozidrak prowadzącą telewizyjnego show! To będzie jej wielki debiut!

beata kozidrak

beata kozidrak

Beata Kozidrak poprowadzi Śpiewajmy Razem. All Together Now

Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farną na stanowisku prowadzącej w programie Śpiewajmy Razem. All Together NowKiedy pierwszy odcinek z udziałem diwy?

Wygląda na to, że Beata Kozidrak niedługo zaliczy swój wielki telewizyjny debiut – i to w roli, w której nikt nie podejrzewał się jej zobaczyć. Legenda polskiej sceny muzycznej i jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek w kraju poprowadzi hitowe show Polsatu! Jak donosi Party, Beata dostała propozycję poprowadzenia Śpiewajmy Razem. All Together Now, który w zeszłym roku zawojował telewizję.

W pierwszym sezonie przewodniczącą liczącego 100 osób jury była Ewa Farna. Gwiazda zrezygnowała jednak z tego stanowiska, publikując oficjalne oświadczenie w social mediach:

Chciałam Was o swojej decyzji poinformować pierwsza, żeby nie doszło do dezinformacji (jak z moim innym programem, z którego “podobno” mnie wyrzucili). Chcę być szczera wobec swoich fanów. Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nową formule programu i jest to zjawisko naturalne – tak bywa. Przynajmniej wczuję się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowagi – pisała Ewa na swoim Instagramie

Poza Beatą w programie ma szansę pojawić się również Jacek Cygan, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi polskiej muzyki.

Będziecie oglądać?

Beata Kozidrak pokazała boskie ciało w mikro szortach! Tyle nie odsłoniła nawet w bikini! Co za nóżki!

Beata Kozidrak rozebrała się do bikini! 58-letnia gwiazda szaleje w luksusowym basenie na szczycie wieżowca! Powalający widok

Gwiazdy bez makijażu na próbie przed Sylwestrem TVN: Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska, Magda Mołek


Beata Kozidrak w szortach na wakacjach

Beata Kozidrak w szortach na wakacjach

Beata Kozidrak – aukcja WOŚP 2019, kreacja Patrycji Kujawy

Beata Kozidrak – aukcja WOŚP 2019, kreacja Patrycji Kujawy

Beata Kozidrak wypoczywa na wakacjach

Beata Kozidrak wypoczywa na wakacjach

×