Szukaj

Beata Kozidrak prowadzącą telewizyjnego show! To będzie jej wielki debiut!

beata kozidrak

Beata Kozidrak poprowadzi Śpiewajmy Razem. All Together Now

Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farną na stanowisku prowadzącej w programie Śpiewajmy Razem. All Together NowKiedy pierwszy odcinek z udziałem diwy?

Wygląda na to, że Beata Kozidrak niedługo zaliczy swój wielki telewizyjny debiut – i to w roli, w której nikt nie podejrzewał się jej zobaczyć. Legenda polskiej sceny muzycznej i jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek w kraju poprowadzi hitowe show Polsatu! Jak donosi Party, Beata dostała propozycję poprowadzenia Śpiewajmy Razem. All Together Now, który w zeszłym roku zawojował telewizję.

W pierwszym sezonie przewodniczącą liczącego 100 osób jury była Ewa Farna. Gwiazda zrezygnowała jednak z tego stanowiska, publikując oficjalne oświadczenie w social mediach:

Chciałam Was o swojej decyzji poinformować pierwsza, żeby nie doszło do dezinformacji (jak z moim innym programem, z którego “podobno” mnie wyrzucili). Chcę być szczera wobec swoich fanów. Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nową formule programu i jest to zjawisko naturalne – tak bywa. Przynajmniej wczuję się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowagi – pisała Ewa na swoim Instagramie

Poza Beatą w programie ma szansę pojawić się również Jacek Cygan, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi polskiej muzyki.

Będziecie oglądać?

Beata Kozidrak pokazała boskie ciało w mikro szortach! Tyle nie odsłoniła nawet w bikini! Co za nóżki!

Beata Kozidrak rozebrała się do bikini! 58-letnia gwiazda szaleje w luksusowym basenie na szczycie wieżowca! Powalający widok

Gwiazdy bez makijażu na próbie przed Sylwestrem TVN: Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska, Magda Mołek


“The Voice of Poland” czy “Śpiewajmy razem. All Together Now”? Które show lepsze?

×