Szukaj

Opalona Beata Kozidrak zasiadła za sterami jachtu! W takiej seksownej kreacji wygląda jak światowa gwiazda w Saint Tropez!

Beata Kozidrak obecnie szaleje na swoich upragnionych wakacjach. Gwiazda pochwaliła się już pierwszym zdjęciem z urlopu. Piosenkarka ubrana w zmysłowy koronkowy ciuszek zasiadła za sterami jachtu!

Beaty Kozidrak raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Piosenkarka od 1978 roku jest liderką kultowego już zespołu BAJM, z którym wydała łącznie 10 albumów studyjnych, sprzedając je łącznie w nakładzie ponad 2,5 mln egzemplarzy. Poetyckie teksty Beaty nuci cała Polska, szczególnie te, które stały się wielkimi hitami m.in.: Piechotą do lata, Józek, nie daruję ci tej nocy, Co mi Panie dasz, Nie ma wody na pustyni, Dwa serca, dwa smutki, Biała armia, Szklanka wody czy Myśli i słowa.

Kozidrak ma obecnie 59 lat, nadal koncertuje, świetnie wygląda, nagrywa nowe numery oraz równorzędnie z graniem w zespole, występuje solowo oraz bierze udział w innych projektach muzycznych.

Beata niedawno zakończyła swoją wielką jubileuszową trasę po Polsce, pojawiła się także na kilku dużych imprezach telewizyjnych. Nadszedł zatem czas na zasłużone wakacje. Dokładnie nie wiadomo gdzie tym razem gwiazda wypoczywa, jednak po zdjęciu można wywnioskować, że miejsce relaksu wybrała piękne. Piosenkarka wkleiła szałową fotkę, na której pozuje za sterami luksusowego jachtu. Gwiazda ma na sobie seksowną białą koronkową tunikę, rozwiane włosy oraz uroczy uśmiech na twarzy:

JESTEM STEREM – napisała Beatka.

Pod fotką szczęśliwej artystki pojawiła się masa ciekawych komentarzy.

  •  A my jesteśmy pani Białą Armią
  • Kochamy Cię
  • Cudownego odpoczynku życzę
  • Super zdjęcie pięknie
  • Beti jesteś zajebista
  • Białym żołnierzem!
  • Beata jak zawsze jesteś sexy

Zobaczcie jak wygląda Beata na jachcie.

Beata Kozidrak w żałobie. Opublikowała rozrywający serce wpis: “Tyle pięknych wspomnień…”

Beata Kozidrak w stylizacji za 285 tysięcy złotych przyćmiła wszystkie gwiazdy! Odbierając nagrodę opowiedziała o rozwodzie!

Beata Kozidrak pokazała nogi bogini i zmiotła w pył największe gwiazdy! Na scenie liczyła się tylko ona!


Beata Kozidrak pokazała się za sterami luksusowego jachtu

Beata Kozidrak pokazała się za sterami luksusowego jachtu

Beata Kozidrak na wakacjach z partnerem

Beata Kozidrak na wakacjach z partnerem

Beata Kozidrak relaksuje się na statku

Beata Kozidrak relaksuje się na statku

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×