Beata Kozidrak w żałobie. Opublikowała rozrywający serce wpis: „Tyle pięknych wspomnień…”

Beata Kozidrak smutna

Tragedia w rodzinie Beaty Kozidrak. W wieku 63 lat zmarł jej ukochany szwagier Jerzy. Informację podała artystka publikując na Instagramie poruszając czarno-białe zdjęcie z mężczyzną i jego żoną Mariolą – starszą siostrą gwiazdy. 

Beata Kozidrak należy do grona tych gwiazd, które karierę zrobiły bazując tylko na swoich zawodowych poczynaniach. Gwiazda nie opierała jej na kontrowersjach czy opowiadaniu o życiu prywatnym. Starannie chroniła go i zostawiała za zamkniętymi drzwiami swojego mieszkania. Nic wiec dziwnego, że jest jedną z najbardziej cenionych polskich artystów, a jej każdy nowy post na Instagramie wzbudza olbrzymie zainteresowanie. Na swoje konto Beata wrzuca nie tylko zdjęcia koncertowe, ale i te z wakacji, zadziwiając wspaniałą sylwetką.

Jedno z ostatnich jednak odbiega od pozostałych i niesie smutną informację. Artystka zakomunikowała, że straciła kolejną bliską osobę. W wieku 63 lat odszedł jej szwagier Jurek:

Tyle pięknych wspomnień… Jureczku, odpoczywaj w spokoju. Zawsze będziesz w sercu mojej siostry i moim – napisała gwiazda.

Czytając te słowa można uronić łzę. Popłynęły one na pewno na pogrzebie mężczyzny, który miał miejsce w środę 22 maja o godz. 12.00 w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św Agnieszki w Lublinie.

Ból po stracie kolejnego członka rodziny jest nie do opisania. Przypomnijmy, w zeszłym roku, 12 czerwca, odszedł Jarosław Kozidrak, brat artystki. Mężczyzna miał 64 lata, a jego śmierć zaskoczyła całą rodzinę.

Miejmy nadzieję, że gwiazda szybko stanie na nogi i upora się z dramatycznymi wydarzeniami w życiu. Bardzo nam przykro. Składamy szczere kondolencje.

Zobacz: Beata Kozidrak pokazała garderobę w TVN-ie! Oszalejecie na jej widok! Tak wygląda modowy raj!

Zobacz: Beata Kozidrak w swoje 59 urodziny odsłoniła seksowne kształty! Takiej mini nie nosi nawet Julia Wieniawa!

Zobacz: Beata Kozidrak porywa swojego adoratora na egzotyczne wakacje! Ich związek to wulkan emocji!


60209273_306962983555224_7581217503809512340_n
Beata Kozidrak z bratem Jarosławem (fot. archiwum prywatne, za: Instagram)

Beata Kozidrak z bratem Jarosławem (fot. archiwum prywatne, za: Instagram)

Beata Kozidrak pod studiem

Beata Kozidrak pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×