Wirtualna Polska

Beata Kozidrak o narzeczonym i ślubie. Czy w jej życiu szykuje się rewolucja?

Beata Kozidrak o narzeczonym i ślubie. Czy w jej życiu szykuje się rewolucja?

Beata Kozidrak nosi perukę

Beata Kozidrak zdradziła kilka szczegółów na temat swojego narzeczonego. Czy zmieniła zdanie i planuje już ślub? A może zdecydowanie odrzuca taką możliwość? W czym wystąpi podczas jubileuszu Bajmu?

Wirtualna Polska

Beata Kozidrak od 45 lat jest obecna na scenie muzycznej i trzeba przyznać, że nadal jest niepokonana, jeśli chodzi o moc głosu i charyzmę. Choć ostatnio przechodziła trudny czas, stara się pracować tak, jak wcześniej. Już dziś pojawi się na festiwalu w Sopocie, by świętować jubileusz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Beata Kozidrak o wzlotach i upadkach

Beata Kozidrak ma ostatnio trudny czas. Po zatrzymaniu gwiazdy, prowadzącej auto pod wpływem alkoholu, miała bardzo złą prasę. Także kara, którą wyznaczył jej sąd, podzieliła Polaków. Część twierdziła, że jest adekwatna do czynu, część była za bardziej surowym wyrokiem.

Ja miałam wtedy za dużo pracy i zatraciłam się w niej i dążeniu do perfekcyjności. Przez to, że jestem osobą publiczną, wszystkim wydaje się, że jestem idealna. A jestem tylko człowiekiem i każdy z nas może popełnić błąd. Nie wstydźmy się tego. Wiele zrozumiałam i myślę, że przez to doświadczenie jestem silniejsza – powiedziała Beata w rozmowie z Faktem.

Jak widać, gwiazda wyciągnęła wnioski ze swojego błędu i jak feniks z popiołów pojawi się na festiwalu w Sopocie, by świętować 45-lecie zespołu Bajm. Zapowiedziała, że pojawi się dużo ciekawych kostiumów scenicznych, które uwielbia, także tych odważnych i z rockowym pazurem. Co ciekawe, artystka wyznała, że w ciągu kariery stworzyła tak dużo piosenek, że miała trudności z wybraniem repertuaru na ten wieczór. Na szczęście pomogli fani, których Beata Kozidrak  ma całe mnóstwo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Plotki o narzeczonym Beaty Kozidrak zdementowane

Beata Kozidrak zelektryzowała opinię publiczną rozwodem z Andrzejem Pietrasem, z którym, jak się wydawało, wiele lat tworzyła szczęśliwe małżeństwo. Jak stwierdziła, wszystko jednak jest po coś. Gwiazda jest szczęśliwie zakochana, a nawet zaręczona. Niedawno pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował — powiedziała  Beata Kozidrak jakiś czas temu Vivie!.

Dziś nie jest już tak pewna tamtej decyzji.

Wirtualna Polska

Nie wiem kiedy, nie narzucamy sobie tempa. Na pewno się dowiecie, to nie będzie tajemnicą!

Kobieta zmienną jest, być może to oznacza, że niedługo otrzymamy zaproszenie na ślub wokalistki. Z pewnością oznaczałoby to możliwość podziwiania niezwykłej kreacji, w której Beata Kozidrak wystąpiłaby podczas ceremonii. Skoro gwiazda zdradziła już tyle, nie można było nie spytać jej o więcej szczegółów na temat narzeczonego.

Tu już napotkaliśmy na mur dyskrecji. Beata stanowczo stwierdziła, że jej narzeczony ma prawo nie chcieć być osobą publiczną i zachować anonimowość. Jedyne, co udało się ustalić, to że ma na imię Jakub. To, co wiemy, to że jego miłość ma olbrzymi wymiar. Konkretnie – czterech karatów szczęścia, jak nazwała Beata Kozidrak swój pierścionek zaręczynowy.

Liczycie na relację z jej ślubu?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Beata Kozidrak 6_n_1024

Beata Kozidrak

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Beata Kozidrak i Bajm

Beata Kozidrak i Bajm

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak ona wygladala na tym Festiwalu -tragedia

 • Gość pisze:

  Becia, przestań fantazjować. Wytrzeźwiej wreszcie.

 • Dobra rada pisze:

  Babciu, walnij lufę albo dwie, siadaj za kółko i jedź po tego żywego wibratora. Masz swoje prywatne życie, to je chroń, a nie rób z siebie rozmemłanej skacowanej ściery opowiadającej podobnym sobie, co i jak. Bo nikomu nic do tego.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • GOŚĆ KRK pisze:

  Fatalna , a my czekamy jutro na Maleńczuka 👍👍👍👍

 • Gość pisze:

  Kupiła sobie pierścionek i udaje że zaręczynowy .Gdyby miała narzeczonego to paparaje już dawno by ją z tym gachem wyczaili, więc po co ta cała szopka?

 • GośćVBN pisze:

  STARA I ZNISZCZONA PRZEZ WÓDKĘ A TEN JEJ MŁODY GACH , CIEKAWE NA CO LICZY?

 • .aha pisze:

  Daj se spokoj Bea, on cie i tak zostawi.

 • po co tak udawać? pisze:

  Niezły fotoszop wjechał.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×