[AKTUALIZACJA] Dramat Beaty Kozidrak trwa. Najpierw straciła kontrakt reklamowy, a teraz to?

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak miała być gwiazdą jednego z nadchodzących festiwali muzycznych. Czy się na nim pojawi? Osoba związana z organizacją wydarzenia nieoficjalnie ujawniła szczegóły. Tekst aktualizowany.

Do niedawna Beata Kozidrak była bardzo aktywna na Instagramie. Regularnie dodawała nowe wpisy, w których nie tylko koncentrowała się na karierze, ale także odsłaniała wybrane ciekawostki z życia prywatnego. Ograniczyła jednak swoją działalność w sieci. Ostatni post dodała 5 dni temu, gdy udostępniła przeprosiny:

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuje tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata.

Tego samego dnia media obiegły doniesienia, że znana piosenkarka przejechała jedno ze skrzyżowań w Warszawie i nie zatrzymała się na czerwonym świetle. To nie umknęło uwadze mundurowych. Postanowili ją zatrzymać. Wyniki badań, do których dotarł Fakt, okazały się sporym zaskoczeniem:

Gwiazda polskiej estrady miała we krwi aż 2 promile alkoholu. […] Według nieoficjalnej informacji PAP piosenkarka miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem” – napisał Fakt.

Czy Beata Kozidrak pojawi się podczas Festiwali Miasto Muzyka by Empik?

Gdy medialne doniesienia na temat zachowania popularnej gwiazdy estrady obiegły media, głos zabrała m.in. Coca-Cola. Firma wydała oświadczenie, w którym podkreśliła, że już nie współpracuje z Beatą Kozidrak:

Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu tego roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu – przekazało biuro prasowe firmy Interii Biznes.

Okazuje się, że Kozidrak nie tylko traci kontrakty reklamowe, ale także ogranicza swoją zawodową aktywność. Chociaż 25 września miała być gwiazdą wieczoru Festiwalu Miasto Muzyka by Empik na warszawskim Bemowie – nie wiadomo, czy pojawi się na tym wydarzeniu. Te informacje przekazała Super Expressowi osoba związana z organizacją festiwalu:

Jest nam niezwykle przykro, ale po konsultacjach z managementem artystki podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu komunikacji jej występu. Jednocześnie pracujemy intensywnie nad modyfikacją kształtu i składu artystycznego całości wydarzenia, o czym będziemy informować w najbliższych dniach.

Co musiałaby zrobić Beata Kozidrak, żeby odzyskać zaufanie fanów i potencjalnych reklamodawców? Niedawno głos w tej sprawie zabrał medioznawca Wojciech Szalkiewicz. Uważa, że piosenkarka powinna m.in. udzielić wywiadu spowiedzi, o czym pisaliśmy tutaj.

Aktualizacja. Oświadczenie organizatora koncertu

Koncert Beaty w ramach Festiwalu Miasto Muzyka by Empik został przeniesiony na 12 czerwca 2022 roku. Poniżej oświadczenie Going., organizatora koncertów Miasto Muzyka:

Zdecydowaliśmy o odwołaniu koncertu Beaty Kozidrak, a tym samym pierwszego dnia Festiwalu Miasto Muzyka by Empik. Chcemy, aby wydarzenie spełniło oczekiwania odbiorców – było naprawdę wyjątkowe i zaskakujące. Jednak zmiana kształtu tak szeroko zakrojonego projektu wymaga czasu. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu JIMKA „Historia Polskiego Hip-Hopu” na 12 czerwca 2022. Tego dnia wystąpi również Kizo oraz zapowiadani wcześniej goście: Margaret, Igo, Rosalie. oraz Kukon. Wkrótce ogłosimy kolejnych artystów. Zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność i wszystkie będą uprawniać do wejścia na wydarzenie 12 czerwca. Warto je zachować, bo gwarantują udział w unikalnym wydarzeniu – próbach JIMKA z orkiestrą. W najbliższych dniach prześlemy drogą mailową więcej szczegółów na ten temat oraz informacje, jak odebrać wejściówki na spotkanie z JIMKIIEM i innymi gośćmi Miasta Muzyki. A to dopiero początek atrakcji, które szykujemy.

Gwiazdy komentują zamieszanie wokół Beaty Kozidrak:


Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×