[AKTUALIZACJA] Dramat Beaty Kozidrak trwa. Najpierw straciła kontrakt reklamowy, a teraz to?

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak miała być gwiazdą jednego z nadchodzących festiwali muzycznych. Czy się na nim pojawi? Osoba związana z organizacją wydarzenia nieoficjalnie ujawniła szczegóły. Tekst aktualizowany.

Do niedawna Beata Kozidrak była bardzo aktywna na Instagramie. Regularnie dodawała nowe wpisy, w których nie tylko koncentrowała się na karierze, ale także odsłaniała wybrane ciekawostki z życia prywatnego. Ograniczyła jednak swoją działalność w sieci. Ostatni post dodała 5 dni temu, gdy udostępniła przeprosiny:

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuje tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata.

Tego samego dnia media obiegły doniesienia, że znana piosenkarka przejechała jedno ze skrzyżowań w Warszawie i nie zatrzymała się na czerwonym świetle. To nie umknęło uwadze mundurowych. Postanowili ją zatrzymać. Wyniki badań, do których dotarł Fakt, okazały się sporym zaskoczeniem:

Gwiazda polskiej estrady miała we krwi aż 2 promile alkoholu. […] Według nieoficjalnej informacji PAP piosenkarka miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem” – napisał Fakt.

Czy Beata Kozidrak pojawi się podczas Festiwali Miasto Muzyka by Empik?

Gdy medialne doniesienia na temat zachowania popularnej gwiazdy estrady obiegły media, głos zabrała m.in. Coca-Cola. Firma wydała oświadczenie, w którym podkreśliła, że już nie współpracuje z Beatą Kozidrak:

Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu tego roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu – przekazało biuro prasowe firmy Interii Biznes.

Okazuje się, że Kozidrak nie tylko traci kontrakty reklamowe, ale także ogranicza swoją zawodową aktywność. Chociaż 25 września miała być gwiazdą wieczoru Festiwalu Miasto Muzyka by Empik na warszawskim Bemowie – nie wiadomo, czy pojawi się na tym wydarzeniu. Te informacje przekazała Super Expressowi osoba związana z organizacją festiwalu:

Jest nam niezwykle przykro, ale po konsultacjach z managementem artystki podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu komunikacji jej występu. Jednocześnie pracujemy intensywnie nad modyfikacją kształtu i składu artystycznego całości wydarzenia, o czym będziemy informować w najbliższych dniach.

Co musiałaby zrobić Beata Kozidrak, żeby odzyskać zaufanie fanów i potencjalnych reklamodawców? Niedawno głos w tej sprawie zabrał medioznawca Wojciech Szalkiewicz. Uważa, że piosenkarka powinna m.in. udzielić wywiadu spowiedzi, o czym pisaliśmy tutaj.

Aktualizacja. Oświadczenie organizatora koncertu

Koncert Beaty w ramach Festiwalu Miasto Muzyka by Empik został przeniesiony na 12 czerwca 2022 roku. Poniżej oświadczenie Going., organizatora koncertów Miasto Muzyka:

Zdecydowaliśmy o odwołaniu koncertu Beaty Kozidrak, a tym samym pierwszego dnia Festiwalu Miasto Muzyka by Empik. Chcemy, aby wydarzenie spełniło oczekiwania odbiorców – było naprawdę wyjątkowe i zaskakujące. Jednak zmiana kształtu tak szeroko zakrojonego projektu wymaga czasu. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu JIMKA „Historia Polskiego Hip-Hopu” na 12 czerwca 2022. Tego dnia wystąpi również Kizo oraz zapowiadani wcześniej goście: Margaret, Igo, Rosalie. oraz Kukon. Wkrótce ogłosimy kolejnych artystów. Zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność i wszystkie będą uprawniać do wejścia na wydarzenie 12 czerwca. Warto je zachować, bo gwarantują udział w unikalnym wydarzeniu – próbach JIMKA z orkiestrą. W najbliższych dniach prześlemy drogą mailową więcej szczegółów na ten temat oraz informacje, jak odebrać wejściówki na spotkanie z JIMKIIEM i innymi gośćmi Miasta Muzyki. A to dopiero początek atrakcji, które szykujemy.

Gwiazdy komentują zamieszanie wokół Beaty Kozidrak:


Earth Festival Uniejów 2021 - Beata Kozidrak

Earth Festival Uniejów 2021 - Beata Kozidrak

Były mąż wspiera Beatę Kozidrak
Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Komentarze

 • Semafor pisze:

  Do gamoni, którzy wyją, że po co zerwanie kontraktu – normalny człowiek, złapany na jeździe po pijaku, wylatuje z pracy! Niby czemu celebryci mają być inaczej traktowani? Ale sPOkojnie, wystarczy że założy koszulkę z napisem konstytucja, zezna, że nie lubi PiSu, że to atak POlityczny i bandyta w todze z miejsca uniewinni!

 • Bismarck pisze:

  Uważam, że gwiazdy oraz inne celebryty powinny otrzymywać imunitet jak sędziowie oraz miernoty, które nami nieudolnie rządzą

  • Gośćmors pisze:

   Faktycznie masz rację ,szczególnie przy tym ostatnim przykładzie tj.miernotach .Tylko zastanawiam się co tu robisz w tym kraju tak nieudolnie rządzonym i mającym takie puste i zarozumiałe celebry ,jak twój ,,podpis,, świadczy kraj JESZCZE rządzony przez Kazimierczakónę przyjmie takiego tuza intelektu i tak empatycznego.

 • Gość pisze:

  Pani Beato niech się P. nie poddaje!!!! Wszyscy dają w palnik a jak się komuś znanemu coś przytrafi to wielkie halo. To żenujące.!!!!! Liczy się tylko muzyka!!!!!!

  • Gośćwers pisze:

   Muzyka na estradzie ,a życie poza muzyką i występami niczym się nie różni od życia przeciętnego-normalnego słuchacza który UTRZYMUJE te ,,spragnione ,, celebrytki,oczywiście jest granica środków -finansów . Wiele takich znanych traci odczucia i zapomina o tym że są utrzymywani przez ludzi i są bacznie obserwowani ,a efekty widzimy ,wysoki pesel , piosenki z długą często 40-50 letnią brodą i widok kobiety dojrzałej plus ,zarówno wiekowo jak i wagowo,w kreacji pasującej nastolatce .

 • Gość pisze:

  Obydwoje zPietrasem pili a po rozwodzie Beata poszła w tango i tak się skończyła przygoda estradowa Beaty szkoda

 • Gość pisze:

  Więzienie i tyle. Ciekawe czy to jej 1 raz?
  Do wszystkich którzy tak zaciekle jej bronią: co byście powiedzieli gdyby pijak w aucie zabił wasze dziecko?

 • Gośćlila29 pisze:

  A niechże kobita se chlapnie!

 • Gość pisze:

  Co To kogo opchodzi ja słucham produktu muzycznego – każdy żyje jak chce.