Beata Kozidrak chudnie dzięki nowej diecie! Gwiazda zdradziła swój sekret na idealny wygląd

Beata Kozidrak zakupy

Beata Kozidrak zakupy

Beata Kozidrak od lat zmagała się ze zbędnymi kilogramami. Jednak w końcu udało jej się znaleźć odpowiedni sposób na schudnięcie. Piosenkarka niknie w oczach.

Beata Kozidrak to ikona polskiej muzyki. Kobieta, której muzyka łączy pokolenia. Jej ponadczasowych utworów słuchają ludzie w każdym wieku, czego dowodem są zapełnione po brzegi sale koncertowe i świetne wyniki sprzedaży płyt wydawanych pod szyldem zespołu Bajm.

Zobacz: Beata Kozidrak w czerwonej sukience pokazała nogi na premierze filmu! Wyglądała bardzo zmysłowo

Wokalista, pomimo swojej charyzmy i pogody ducha, od lat zmagała się z kompleksem, jakim była jej sylwetka. Beata podejmowała już wielokrotnie próby zrzucenia zbędnych kilogramów, jednak do tej pory jej się to nie udawało. Przełomem okazała się nowa dieta artystki. Piosenkarka przyznała się do korzystania z niezwykle modnej metody. Efekty są wręcz zachwycające.

Jak schudła Beata Kozidrak?

Wszystkie potrawy z diety Beaty są przyrządzane przez profesjonalnego dietetyka, według bardzo restrykcyjnych przepisów. Piosenkarka podkreśla, że kluczem do sukcesu jest spożywanie posiłków o określonych godzinach. Bardzo ważne jest też nie podjadanie w przerwach i picie dużej ilości wody.

Powodem tak nagłej zmiany żywieniowej piosenkarki była nie tylko chęć lepszego wyglądu. Jak się okazuje, Beata postanowiła zadbać o swoje zdrowie. Podczas ostatnich badań u artystki zdiagnozowano nadciśnienie, które jest niezwykle niebezpieczne i prowadzi do wielu powikłań zdrowotnych.

Zobacz: Beata Kozidrak miała masę kompleksów. Dziś zdradza, jak szybko poprawiła swoją samoocenę [WIDEO]

Dowiedzieliśmy się, że Beata może spożywać tylko 1500 kalorii dziennie! To doprawdy iście drakońska dieta, ale dzięki niej na efekty piosenkarka nie musiała długo czekać. Kozidrak dosłownie niknie w oczach, z czego jest bardzo dumna. Podczas koncertów zauważyć można, że gwiazda tryska energią i czuje się zdecydowanie lepiej w nowym ciele.

Zobacz: Beata Kozidrak jednego dnia ogołociła salony La Manii i Valentino! Gwiazda na zakupy ubrała się jak na plażę! Co za ciało!


Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Beata Kozidrak na premierze Playmobil.Film

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×