Szukaj

Beata Kozidrak dawno nie wyglądała tak dobrze! Córka zafundowała jej wielką metamorfozę

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak niezmiennie króluje na polskiej scenie muzycznej. Chociaż jej kariera stale się rozwija, to od czasu do czasu nad życiem prywatnym gwiazdy pojawiają się ciemne chmury. Jednak na szczęście przy Beacie zawsze jest jej córka, która pomaga i wspiera ją jak tylko może. Tym razem zafundowała jej wielką metamorfozę.

Życie Beaty Kozidrak nie zwalnia tempa. Diwa co rusz napotyka na swojej drodze różne życiowe wyzwania, zarówno dotyczące kariery muzycznej, jak i sfery prywatnej. Ponad trzy lata temu rozwiodła się z mężem. Wiązało się to z masą plotek i domysłów, które spłynęły na gwiazdę. Tym bardziej że jej mąż był również jej agentem, więc byli małżonkowie nie mogli zerwać ze sobą kontaktu. Chociaż oboje zapewniali o swojej miłości, to nie było już dla nich innego rozwiązania niż rozwód.

Beata Kozidrak podupadła na zdrowiu

Następnie na Beatę spłynęła kolejna lawina nieszczęść. Najpierw umarł jej brat, potem szwagier, mama piosenkarki podupadła na zdrowiu. Do tego doszły problemy ze sprzedażą domu oraz nieustanne trasy koncertowe, które wyczerpywały gwiazdę coraz bardziej. W końcu wszystko to odbiło się na jej stanie fizycznym. W pewnym momencie było tak źle, że Beata trafiła do szpitala.

Po tym incydencie postanowiła, że przyszedł najwyższy czas na to, aby zadbać o siebie. Jednak życie miało inny plan i znów nastąpiły zawirowania, przez które Kozidrak zupełnie nie miała czasu i kolejny raz zaniedbała swoje zdrowie.

Beata Kozidrak w płaszczu w kratę

Beata Kozidrak w płaszczu w kratę

Córka Beaty Kozidrak zmieniła jej wizerunek

To Agata Pietras była tą osobą, która powiedziała mamie dość. Nie mogła dłużej patrzeć na to, jak się zaniedbuje. Podsunęła mamie kilka pomysłów na zdrowie, między innymi umówiła ją z dietetyczką. To ona zadbała o jakość posiłków, które teraz spożywa gwiazda. Są dostosowane do jej szczególnych preferencji, mając przede wszystkim na uwadze zdrowie. Podstawą jest śniadanie, o którym dość często Beata zapominała. Jednak jedzenie to nie wszystko. Do tego doszły także wizyty na siłowni. Kozidrak ma profesjonalnego trenera, który czuwa nad tym, by nie zaniechała aktywności także w domu.

Dzięki tym działaniom wyniki gwiazdy uległy znacznej poprawie, a ona sama przyznaje, że czuje się zdecydowanie lepiej. Ciśnienie krwi również jest w normie. Teraz jedynym jej zmartwieniem jest to kiedy w końcu przyjdzie wiosna.


Beata Kozidrak z córką Agatą w 2017 roku

Beata Kozidrak z córką Agatą w 2017 roku

Agata Pietras

Agata Pietras

Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Beata Kozidrak – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×