60 lat i TAKIE ciało. Beata kusi w koronkach na prywatnym jachcie. Frędzle nie zostawiły nic dla wyobraźni

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak po kwarantannie w końcu wyruszyła w świat. Gwiazda wypoczywa, pływając na jachcie. Ależ widoki. I co za ciało!

Beata Kozidrak po trzech miesiącach zamknięcia we własnym domu w końcu skorzystała z możliwości podróżowania. Polacy mogą już wyjeżdżać do państw Unii Europejskiej, a od 16 czerwca przywrócono nawet loty międzynarodowe. Nic więc dziwnego, że gwiazda zdecydowała się na relaks poza naszym krajem.

Okres kwarantanny wokalistka, tak jak my wszyscy, musiała spędzić we własnym domu. Nawet swoje 60 urodziny, które wypadły 4 maja, Beata spędziła tylko w wąskim, najbliższym rodzinnym gronie. Jednak ten cały czas izolacji starała się wykorzystać do cna. Zaczęła m.in. pisać książkę biograficzną.

Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze – zdradziła gwiazda.

W czasie pandemii Beata odkryła także w sobie talent kulinarny.

Zaczęłam gotować. Wiesz, jak w naszej branży jest, często wyjeżdżamy, catering nie zawsze dobry przed koncertem. I tu nagle obiadeczki, buraczki, mielone, gołąbki pyszne i codziennie coś tam – Beata opowiadała Krzysztofowi Ibiszowi na Instagramie Polsatu.

Piosenkarka odkryła wiele świetnych przepisów. Podobno robi idealną szarlotkę.

Wzięłam najprostszy przepis na szarlotkę. Kupiłam te produkty w sklepie. Udała się! Taka pyszna! […] Później patrzę, że te dżinsy tak ledwo się dopinają. Myślę sobie „Beata! No, no, no. Trzeba coś z tym zrobić” – opowiadała gwiazda.

Niestety regularne jedzenie i domowe wypieki spowodowały, że wokalistka Bajmu przybrała na wadze. Trzeba było zacząć ćwiczyć i nie tylko…

Musiałam ograniczyć obiadki – przyznała Beata.

Poza domowymi obowiązkami gwiazda wciąż pracuje nad nową piosenką Bajmu, którą prawdopodobnie usłyszymy jeszcze tego lata.

Beata Kozidrak relaksuje się na jachcie

Dziś wokalistka Bajmu pochwaliła się zdjęciem na jachcie. Beata w stroju do opalania z zarzuconą ażurową chustą wygląda na totalnie zrelaksowaną.

Jest pięknie – napisała gwiazda pod zdjęciem.

Fani także są zachwyceni fotką:

  • Zawsze jest pięknie z Panię w tle..:)
  • Cudowna…
  • Super, jak zawsze. Miłego wypoczynku.

Jak wam się podoba zrelaksowana Beata Kozidrak?

View this post on Instagram

Jest pięknie!

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak w szortach na wakacjach

Beata Kozidrak w szortach na wakacjach

Beata Kozidrak w sukni Mario Menezi

Beata Kozidrak w sukni Mario Menezi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×