Beata Kozidrak jest zakochana! Jej partner to nie tylko znany muzyk, ale też… przyjaciel Andrzeja Pietrasa!

Beata Kozidrak partner

Beata Kozidrak partner

Z kim spotyka się Beata Kozidrak?

Głośny rozwód Beaty Kozidrak z jej długoletnim mężem Andrzejem Pietrasem do dziś budzi ogromne poruszenie w polskich mediach. O ich rozstaniu nieustannie donoszą prawie wszystkie media plotkarskie. Rozwód liderki legendarnej grupy Bajm jest uznawany za najbardziej szokujące wydarzenie towarzyskie w polskim show-biznesie w ostatnim czasie.

Beata Kozidrak jakiś czas po rozwodzie wyjawiła, że powodem jej rozstania z mężem była utrata zaufania:

Nie toleruję braku lojalności i kłamstwa. Ale nie ma takiej możliwości, bym, wiedząc o czymś przykrym, nie powiedziała, co mnie boli, tłumiła to w sobie – powiedziała w wywiadzie Beata Kozidrak.

Szybko po rozwodzie Beaty, w mediach zrobiło się głośno o nowym partnerze piosenkarki. Beata wielokrotnie tajemniczo podkreślała, że na swojej drodze poznała mężczyznę, który dodał jej skrzydeł i sprawił, że po rozwodzie znowu jest szczęśliwa. Nigdy jednak gwiazda nie wyjawiła kim jest jej nowy rzekomy partner.

Jednak niedawno cała tajemnica wyszła na jaw. Paparazzi przyłapali Beatę na czułej randce z przystojnym tajemniczym mężczyzną, którym okazał się być jej kolega z zespołu Bajm, młodszy o 7 lat Artur Daniewski. Artur gra w Bajmie od 1995 roku, dodatkowo jest bliskim kolegą Andrzeja Pietrasa!

Basista Bajmu w sierpniu świętował swoje 50 urodziny, które postanowił spędzić na romantycznej kolacji w towarzystwie Beaty Kozidrak.

Życzymy Beacie i Arturowi dużo szczęścia.

Seksowna Beata Kozidrak w krótkich włosach opala się na jachcie popijając zimnego szampana!

Beata Kozidrak uczci pamięć zmarłego brata w szczególny sposób. To, co zrobi chwyta ze serce

Hołd dla brata i wygłupy z byłym mężem. Beata uczciła jubileusz Bajmu w trzech kreacjach. Finałowa przejdzie do historii


Beata Kozidrak i Artur Daniewski są parą?

Beata Kozidrak i Artur Daniewski są parą?

Artur Daniewski – basista Bajmu

Artur Daniewski – basista Bajmu

Artur Daniewski i Beata Kozidrak

Artur Daniewski i Beata Kozidrak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×