Szukaj

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras podjęli decyzję w sprawie luksusowej willi! Przekażą ją… Nie mogło być inaczej

Andrzej Pietras o płycie Beaty Kozidrak B3

Andrzej Pietras o płycie Beaty Kozidrak B3

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przekażą dom córce?

Rozstanie nie zawsze oznacza wojnę i wzajemną wrogość. Rozwód nie zdołał zagasić kontaktów zawodowych między Beatą Kozidrak i jej mężem, Andrzejem Pietrasem. Zgodnie rozpatrują również sprawy dotyczące wspólnego majątku. On przychodzi na jej koncerty i głośno chwali solowy album Beaty B3, ona chętnie przystaje na to, by Andrzej zajął się organizacją trasy koncertowej Bajmu, która ma się odbyć w 2018 roku.

Ostatnia rozprawa rozwodowa, która latem ubiegłego roku zakończyła trwający wiele lat związek nie ochłodziła serdecznych kontaktów między małżonkami. Spokojnie dyskutują o zawodowych niuansach i decydują razem o gromadzonym przez lata dorobku. Osoba z ich bliskiego otoczenia informuje na łamach Na Żywo, że ostatnio postanowili przekazać willę stojącą w Lublinie swojej młodszej córce, Agacie, zamiast, jak uprzednio planowali, sprzedać posiadłość.

Wspólna Wielkanoc Beaty i Andrzeja

Wyprowadzka Beaty do Warszawy w 2015 roku wstrząsnęła Andrzejem i sprawiła, że zaczął czuć się obco we własnym domu. Wspomnienia o żonie czaiły się w każdym kącie ogromnej willi, którą gwiazda urządziła wedle własnego gustu, pieczołowicie dopieszczając każdy detal wnętrza i ogrodu. Nic dziwnego, że Pietras również opuścił niegdyś dzielony z wokalistką Bajmu dom, decydując się na zakup mniejszego, skromniejszego, na obrzeżach Kalinówki.

Jedyną osobą, która pozostała w Lublinie była młodsza córka Beaty i Andrzeja. Agata w ciągu kilku miesięcy zamieniła dom w siedzibę znakomicie prosperującej firmy modowejModlishka. Urządziła sobie pracownię, w której projektuje, spotyka się z klientami, rozkwita w swoim królestwie. Nie trudno odgadnąć, że rodzice są z niej bardzo dumni, więc decyzja o tym, by przepisać dom na córkę i pozostawić to niezwykłe miejsce w rodzinie również nie zaskakuje.

Choć latorośle wokalistki i menadżera zespołu Bajm są już dorosłe i obie posiadają udane życie osobiste, rozstanie rodziców było dla nich ciężkim doświadczeniem. Być może nadchodzące święta pozwolą im znów poczuć się jak dawniej: Beata zapowiada bowiem, że Wielkanoc spędzi z mamą, w Lublinie, a później odwiedzi Agatę, u której gościć ma również Andrzej.

Zobacz: Beata Kozidrak pokazała piękne zdjęcie z córką. Fani nie mogli wyjść z podziwu: „Cudowne”

Zobacz: Córka Beaty Kozidrak krytykuje ubrania konkurencji

Agata Pietras otrzyma willę po Beacie Kozidrak i Andrzeju Pietrasie

Agata Pietras otrzyma willę po Beacie Kozidrak i Andrzeju Pietrasie

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przekazali dom córce Agacie

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przekazali dom córce Agacie


Agata Pietras

Agata Pietras

Agata Pietras

Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×