Szukaj

Gorąca jak lawa Beata Kozidrak zarapowała i rozwaliła system! Czy ktoś to przebije? [WIDEO]

Beata Kozidrak rapuje w ramach #hot16challenge. Gwiazda wystylizowana na boginię wodzi na pokuszenie młodego przystojniaka. Tak gorącego i zmysłowego filmiku nie nagrała żadna inna gwiazda.
Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Wyzwanie #hot16challenge pojawiło się już jakiś czas temu, bo w 2014 roku, kiedy to akcja powstała w nawiązaniu do słynnego Ice Bucket Challenge. Zapoczątkowali ją raperzy, którzy zamiast wylewania kubła zimnej wody zachęcali do nagrywania utworów składających się z 16 wersów.

Projekt #hot16Challenge w polskiej wersji ma na celu finansowe wsparcie służb walczących z koronawirusem. W akcji wzięło już udział wielu artystów: Kayah, Dawid Podsiadło, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska i inni. Wyzwanie podjął nawet sam prezydent Andrzej Duda. Kolejna nominacja padła w stronę wielkiej gwiazdy polskiej estrady – Beaty Kozidrak. Wypadła bardzo hot.

Beata Kozidrak rapuje w #hot16challenge2

Piosenkarka została nominowana przez inną wokalistkę – Monikę Brodkę. Na efekt jej działań nie trzeba było długo czekać. Co więcej, udostępniony przez nią filmik to nie tylko rap. Beata na potrzeby akcji stworzyła cały teledysk. Wciela się w nim w postać siedzącej na szezlongu królowej, śpiewającej na tle ściany z różowych kwiatów. Wygląda niczym bogini, której usługują przystojni mężczyźni, sypiący płatki róż i podający kosze z owocami.

View this post on Instagram

Nagraliśmy #hot16challenge2 by wesprzeć lekarzy w walce z koronawirusem. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge Nie widzieliśmy się dwa miesiące! Energia, która się w nas skumulowała, eksplodowała na planie. Efektem jest ten film. Wielkie dzięki dla mojej cudownej ekipy. Uwielbiam Was! To dopiero początek naszej przygody..:) Dzięki @missbrodka @ras_luta @vogule.poland za nominacje. NOMINUJE: @kabaretsmile i kabaret Ani Mru-Mru ___________ Produkcja i Realizacja Audio Video: @funhousestudio.pl w składzie: @katarzynapietras_official , Kamil Wyziński, @agatapietras Tekst: @katarzynapietras_official Muzyka: Kamil Wyziński Montaż: Katarzyna Hoffmann Stylizacje: @miss_chaos_stylist Podziękowania dla @moliera2 Make Up/ Fryzury: @sabi860interia.pl_ Scenografia: @agatapietras , @funnyflower_dekoracje Udział wzięli: @kossakkasia Kamil

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on

Cały projekt został wykonany z charakterystycznym dla Kozidrak poczuciem humoru. Linia melodyczna jak zwykle wpada w ucho. Utwór zaczyna się słowami słynnego wiersza Lokomotywa Juliana Tuwima:

Stoi na stacji lokomotywa, będzie nabijać chłopcom aktywa. Uff, jak gorąco, patrz na to, stary, wjeżdża na koniu Gowin Wspaniały. A za nim biegnie chłopiec zdyszany, tak walczył z ostrym cieniem zawzięcie. „Chłopie, dasz radę!” – krzyczę do niego, może ci hita zrobię jakiego? – rapuje Beata

Dalej padają słowa:

A tych wagonów jest ze czterdzieści. Patrzę na TV, nie wierzę w treści. Lecz tak się kręci koło za kołem, wychodzisz z chaty, idziesz na wojnę. Ja tylko chciałam robić, co umiem i „Co mi Panie dasz” zaśpiewać z tłumem. Sama sobie dziergam sweterek i czary mary, czas na rowerek – kontynuuje wokalistka.

Oczywiście nie zabrakło także odniesienia do obecnej pandemii. Beata Kozidrak zapowiada, że koronawirus nie jest jej straszny i na pewno jej nie ruszy:

Ja, dom z marmuru. Nic mnie nie wzruszy, może utonę w długach po uszy, lecz blond królowej COVID nie ruszy, blond królowej COVID nie ruszy.

Artystka swoją produkcją pochwaliła się na Instagramie. Post spotkał się z ogromnym odzewem.

Nagraliśmy #hot16challenge2, by wesprzeć lekarzy w walce z koronawirusem.
Nie widzieliśmy się dwa miesiące! Energia, która się w nas skumulowała, eksplodowała na planie. Efektem jest ten film. Wielkie dzięki dla mojej cudownej ekipy. Uwielbiam Was!

Internauci prześcigają się w komplementach pod adresem artystki:

  • Królowa jest tylko jedna. Uwielbiam Panią
  • Beatka rozwaliłaś system
  • Po tym cudownym postawieniu całej interpunkcji powinien nastąpić koniec. Nic bardziej cudownego Nas nie czeka. Pani Beato
  • Petarda!

Cały teledysk poniżej.


Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×