Beata Kozidrak zdradziła Pietrasa? W czasie ich małżeństwa zauroczył ją pewien muzyk. To ojciec dziecka znanej piosenkarki

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak w swojej biografii przyznała się do zdrady? Ujawniła, że kilka lat temu bardzo zauroczył ją pewien muzyk, który jest ojcem dziecka znanej gwiazdy.

Beata Kozidrak w dniu swoich 61. urodzin wydała biografię Beata. Gorąca krew, w której zdradziła skrywane dotąd sekrety z życia prywatnego. Opowiedziała m.in. o swoim nowym partnerze, który w łóżku daje jej nieźle popalić. Zdobyła się na bardzo intymne wyznanie. Od jej słów można nabrać rumieńców.

Zobacz: Kozidrak chwali się nowym partnerem w swojej biografii. W łóżku daje jej nieźle popalić. Mamy rumieńce od tych wyznań

Beata Kozidrak zdradziła Andrzeja Pietrasa? Zauroczyła się muzykiem

Kozidrak w swojej książce sporo uwagi poświęca też Andrzejowi Pietrasowi, którego była żoną do 2016 roku. Zdradziła m.in. jak wyglądały początki ich związku, a także przekazała, że małżeństwo zakończyło się przynajmniej dziesięć lat za późno.

Napisała też o kryzysie, z którym przyszło im się zmierzyć. Pietras, który jest menadżerem Bajmu, bardzo poświęcał się pracy. Swoje obowiązki wypełniał po nocach, niemal non stop był zajęty. Jego żona poczuła się zaniedbywana:

W moim małżeństwie, jak w każdym, pojawiły się symptomy kryzysu. Dziś byśmy powiedzieli „wypalenia”. Chyba nie sprostaliśmy wyzwaniu, jakim było bycie ze sobą non stop, i w pracy, i w domu. W trasie sprawdzało się to fantastycznie, bo Andrzej był przy mnie i dopilnowywał każdego drobiazgu. Więc fajnie, że moja rodzina zawsze była tuż obok. Nie miałam kiedy tęsknić. A w domu? Andrzej wciąż ze słuchawką przy uchu. Rozmawiał o trasach, nagraniach, wywiadach, sesjach fotograficznych…

Beata Kozidrak wydała biografię

Beata Kozidrak wydała biografię

Beata Kozidrak poczuła, że coraz bardziej oddalają się z mężem od siebie:

Wiedziałam, że to nieuchronne, że takie jest po prostu nasze życie. Ale i tak to wszystko z miesiąca na miesiąc stawało się coraz trudniejsze do zniesienia. Byliśmy obok siebie, coraz bardziej samotni, w małżeństwie powiało nudą. Przyszedł nawet taki moment, kiedy postawiłam ultimatum: „Andrzej, będziemy rodziną albo będziesz nieustannie odbierał telefon, sam'. Aż w końcu zauroczyłam się w jednym z muzyków, choć było to krótkie zauroczenie. To dla niego napisałam „Diament i sól”.

Piosenkarka zdradziła, że zauroczył ją Kostek Joriadis, były partner Kasi Kowalskiej, z którą doczekał się córki, Oli. Pod jego wpływem zaczęła słuchać innej muzyki:

Żeby tworzyć, wciąż potrzebowałam nowej energii, nowych emocji i uczuć, czasami dość niebezpiecznych – przyznaje.

Beata Kozidrak pod wpływem nowego zauroczenia stworzyła album Nagie skały.


Beata Kozidrak wydała biografię

Beata Kozidrak wydała biografię

Beata Kozidrak wydała autobiografię

Beata Kozidrak wydała autobiografię

Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak

Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×