Szukaj

Beata Kozidrak zabezpieczyła przyszłość swoich córek. Gwiazda ma głowę do biznesu

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak może pochwalić się kolejnym wielkim, rodzinnym sukcesem. Zespół Bajm zyskał nowego pracownika, na którym bardzo jej zależało. Teraz wokalistka jest naprawdę szczęśliwa. 

Beata Kozidrak od ponad 40 lat jest liderką zespołu Bajm. Zespół najpierw współtworzyła razem ze swoim bratem, a po jego śmierci opiekę nad formacją przejął mąż wokalistki. Niestety po 36 latach małżeństwa dopadł ich wielki kryzys, który skończył się rozwodem. Małżeństwo było związane ze sobą nie tylko prywatnie, ale także zawodowo – razem tworzyli zespół BAJM. Gdy się poznali – ona była nastolatką, a on był uczniem liceum. Rozwiedli się 4 lata temu, co było niezwykle trudne, ponieważ od chwili ślubu spędzali ze sobą niemal 24 godziny na dobę, wspólnie żyjąc i pracując. Oboje jednak zgodnie stwierdzili, że rozwód to jedyne wyjście z kryzysu w ich małżeństwie.

Para doczekała się dwóch córek Katarzyny, oraz Agaty. Kozidrak nigdy nie ukrywała, że nadrzędną dla niej wartością jest rodzina. Jednak wielka muzyczna kariera nie pozwalała jej spędzić z dziećmi tyle czasu, ile planowała. Gdy zespół ruszał w trasę, dziewczynki często zostawały pod opieką babć lub niani. Teraz w końcu matka i córki mogą nadrobić stracony czas.

Beata Kozidrak współpracuje z córkami

Już jakiś czas temu do rodzinnego biznesu, jakim jest niewątpliwie zespół Bajm, dołączyła starsza córka piosenkarki Kasia. Podczas koncertów możemy zobaczyć ją na scenie, gdyż śpiewa w chórkach u swojej mamy. Teraz Beata może liczyć także na wsparcie swojej młodszej córki. Agata postanowiła zająć się rozwojem social mediów swojej mamy. Jest to obecnie jeden z najważniejszych kanałów promocji, o czym prowadząca markę odzieżową doskonale wie.

Magazyn Na Żywo dowiedział się, jak wygląda współpraca pomiędzy wokalistką i jej córką.

Zna się na tym. Od kilku lat prowadzi firmę modową Modlishka. Ma kilka butików i cały czas się rozwija. Zawsze powtarzała Beacie, że powinna postawić na media społecznościowe w internecie, bo dzisiaj to najlepszy nośnik informacji i reklamy – mówi „Na Żywo” osoba z otoczenia gwiazdy.

To właśnie kwarantanna i brak koncertów skłoniły Beatę do kontaktu z fanami za pomocą social mediów. Wokalistka zaczęła nawet nagrywać transmisje live, które spotkały się z wielką sympatią jej obserwatorów. Powodem, dla którego gwiazda tak bardzo cieszy się z tego, że córka włączyła się w pracę zespołu, nie jest tylko fakt, że zyskały na tym jej social media. Największym powodem do szczęścia jest to, że rodzina w końcu jest razem.

Dla Beaty to ważne, że rodzina trzyma się razem. Jest też spokojna o córki, które dzięki niej nie muszą się martwić o finansową przyszłość – zdradza magazynowi Na Żywo osoba z zespołu Bajm.

Rodzina w końcu może spędzać wspólnie dużo czasu. Rodzinny biznes tylko ich do siebie jeszcze bardziej zbliżył.


Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak z córką Agatą w 2017 roku

Beata Kozidrak z córką Agatą w 2017 roku

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×