Producent filmu o Beacie Kozidrak zaciera ręce i liczy na wielki sukces po ostatnim skandalu. Zdradził, jak pokaże kontrowersyjną historię

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak usłyszała akt oskarżenia za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Czy przez to straci film biograficzny? Producent już podjął decyzję.

Beata Kozidrak pod koniec września stała się niechlubną bohaterką kolorowej prasy. Wszystko przez fakt, że przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle. To nie umknęło uwadze policjantów, którzy postanowili ją skontrolować. Badania wykazały, że piosenkarka prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu.

Gdy te informacje obiegły media, gwiazda postanowiła przeprosić za swoje zachowanie. Publicznie zadeklarowała też, że nie zamierza uchylać się od odpowiedzialności i poniesie karę. Wiadomo, że Kozidrak już usłyszała akt oskarżenia. Grozi jej nawet do dwóch lat pozbawienia wolności:

Prokuratura zarzuca oskarżonej popełnienie czynu opisanego w art. 178a p. 1 kodeksu karnego, czyli kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 – powiedziała PAP Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Aleksandra Skrzyniarz.

Beata Kozidrak usłyszała akt oskarżenia. Straci film biograficzny?

Aktualnie Beata Kozidrak pracuje nad filmem biograficznym. Chociaż niedawno tabloidy podawały, że go straciła, sama zainteresowana w wymowny sposób skomentowała te doniesienia. Na Instagramie pokazała zdjęcie z reżyserem oraz producentem i zapewniła, że wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem.

Chociaż do sądu wpłynął akt oskarżenia Kozidrak, wiadomo, że nie będzie miał on wpływ na powstanie projektu. Te informacje w rozmowie z Faktem potwierdził Leszek Bodziak, producent. Powiedział, że to, co się ostatnio wydarzyło, nie zakłóciło współpracy z gwiazdą:

Ona bierze czynny udział w pracach i jest podstawowym źródłem informacji. Współpraca przebiega dobrze i w żaden sposób to, co się ostatnio wydarzyło, jej nie zakłóciło, wręcz przeciwnie.

Bodziak dodał, że każda skaza bohatera czyni go bardziej ludzkim. Osoby, które popełniają błędy, są bowiem interesujące dla filmu. Czynią go bardziej ludzkim. Zdradził, jak zamierza przedstawić tę historię:

Według mnie każda skaza czyni bohatera bardziej ludzkim, a w kinie nie ma atrakcyjnych i jednocześnie idealnych bohaterów. Ci, którzy popełniają błędy, są bardziej interesujący dla filmu.

Obejrzycie film o Beacie Kozidrak?


Beata Kozidrak z reżyserem i scenarzystą filmu biograficznego

Beata Kozidrak z reżyserem i scenarzystą filmu biograficznego

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×