Pamiętacie Basshuntera? Emo-dj ze Szwecji to teraz mega przystojniak! Zdumiewająca metamorfoza!

Basshunter jak się zmienił

Basshunter jak się zmienił

Jak zmienił się Basshunter?

Jonas Altberg, znany jako Basshunter, spędza wakacje z Margaret. Ponad dekadę temu kochały się w nim wszystkie nastolatki. Swoimi hitami zdobywał wszystkie listy przebojów. Dzisiaj jest mniej znany i bardzo się zmienił. Zobacz, jak obecnie wygląda szwedzki producent muzyczny.

Jonas Erik Altberg, znany szerszej publiczności jako Basshunter, zdobył sławę w 2007 roku nagrywając własną wersję piosenki Botten Anna. Szturmem wdarł się na pierwsze miejsca list przebojów w Niemczech, Szwecji czy Polsce.

Basshunter był częstym gościem w naszym kraju, występował podczas telewizyjnych konkursów i rozgrzewał publiczność do czerwoności. Dzisiaj także to robi, jednak na mniejszą skalę. Grywa w klubach i nie wzbudza już takich emocji jak kiedyś, a na Instagramie śledzi go jedynie 28 tysięcy obserwatorów (to niewiele w porównaniu np. do Mansa Zelmerlowa).

Słynny Szwed w lutym ruszy w mini trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Zanim jednak uda się na serię koncertów na wyspach, obecnie odpoczywa w Dubaju z… naszą rodzimą artystką, Margaret.

Basshunter… Typowy szwedzki koleś – napisała polska wokalistka na zdjęciu, które ostatnio opublikowała na Instastory.

Nic dziwnego, że się znają. Gosia od kilku już lat robi karierę nie tylko w Polsce, ale i Szwecji, więc utrzymuje kontakt z wieloma tamtejszymi muzykami. Niewykluczone, że obie gwiazdy łączy wspólny projekt, albo po prostu współpracują z tymi samymi osobami.

Kim jest Basshunter?

Basshunter urodził się w 1984 roku, jest szwedzkim piosenkarzem i producentem muzycznym. Współpracował z wieloma miejscowymi artystami, a na swoim koncie ma niezliczoną liczbę nagród. Jest laureatem m.in. szwedzkiego Grammy, World Music Awards oraz polskiej nagrody – Eska Music Awards. Polacy pokochali go głównie za utwory Botten Anna i Dota.

Zobaczcie jego obecne zdjęcia. Naszym zdaniem teraz wygląda jeszcze lepiej!

Margaret nagrała piosenkę z ukochanym. Ma bardzo mocny wydźwięk [WIDEO]

Margaret ma chrapkę na Eurowizję 2019, ale jako reprezentantka Szwecji. Genialny komentarz CLEO [WIDEO]

Margaret jeszcze nie wystąpiła na Eurowizji 2019, a już jest faworytką! Tylko patrzeć jak wygra eliminacje w Szwecji!


Margaret na wakacjach z Basshunterem w Dubaju

Margaret na wakacjach z Basshunterem w Dubaju

Basshunter bez koszulki

Basshunter bez koszulki

Basshunter obecnie skupia się na karierze w Szwecji

Basshunter obecnie skupia się na karierze w Szwecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×