Co się dzieje z Baśką Kwarc? Jej nowy sposób na zarobienie kasy wbił nas w fotel! Z czego żyje dawna gwiazda YouTube’a?

Barbara Kwarc

Barbara Kwarc

Pamiętacie Baśkę Kwarc? Sprawdzamy, co się dzieje z gwiazdą YouTube'a. Jak teraz wygląda i z czego żyje? Wielu z was nieźle się zaskoczy.

Barbara Rogowska, znana pod pseudonimem Baśka Kwarc, ponad dekadę temu zaczęła prowadzić wideoblog pod nazwą Klatka B, w którym rozprawiała się z politykami i gwiazdami. Baśka miotała w swoich filmikach wulgaryzmami i inwektywami, co sprawiło, że szybko stała się popularna wśród internautów, domagających się kontrowersji.

Youtuberka, choć ma już 67 lat, dalej nie przeszła na medialną emeryturę, co jakiś czas o sobie przypominając. Tak było m.in. w marcu ubiegłego roku, kiedy poszła razem z grupą ludzi wrzucić do rzeki Marzannę i pożegnać zimę. Na opublikowanym w sieci wideo z tego wydarzenia było widać, jak uderzyła małą dziewczynkę. Filmik z tego zajścia zobaczycie TUTAJ.

Do dziś filmy z Baśką Kwarc cieszą się popularnością na YouTubie. Szczególnie dwa – ten o sobie (9 mln wyświetleń) i o BMW za SMS-a (10 mln). Oba przypominamy poniżej.

Kontrowersje nie skłoniły Baśki do rezygnacji z działalności. Ostatnio znów dała o sobie znać. Przy okazji udzieliła obszernego wywiadu Julii Przeździęg z kanału TV Reklama.

Co się dzieje z Baśką Kwarc? Jak teraz zarabia?

Baśka pojawiła się na konferencji prasowej przed galą MMA VIP 4 Marcina Najmana. Kontrowersyjny sportowiec zaprosił ją, by promowała wydarzenie. Jak powiedziała w wywiadzie:

Zaprosili mnie jako gościa. Będę uczestniczyć w konferencji. Pierwszy raz jestem na takiej „zajawce” jak tu. Bo to ma być „zajawka” do gali.

Dziennikarka dopytała 67-latkę, czy da pokaz swoich umiejętności w mieszanych sztukach walki, na co ta odpowiedziała:

To nie mój sport. Ja wolę narty. (…) To jest krwawy, brutalny sport. (…) Nie lubię (tego) oglądać, ale za mamonę lubię oglądać.

Prowadząca rozmowę dopytała więc:

Czyli tutaj się rozchodzi o mamonę?

I dostała informację zwrotną:

No, a o co chodzi? O piękność, o urodę? O mamonę!

W dalszej części wywiadu Baśka przybliżyła, w jaki sposób zarabia teraz pieniądze:

Jeżdżę po klubach, po eventach. Uwielbiam to robić, jeżdżę po całym świecie. (…) Występuję w klubach dyskotekowych, nie dla emerytów, bo ja nienawidzę starości.

I doprecyzowała:

Wchodzę na didżejkę, bajeruję, „chu***” rzucam. Na pół gwizdka jestem didżejką – didżej miksuje, ja bajeruje. Potem idę na bar, robię szoty, bajeruję i tak wygląda moja praca w klubie.

Baśka zdradziła też kulisy odejścia z serwisu YouTube:

Mam wyje*** na to. Osiem lat życia prywatnego starczy. (…) Ja się czuję spełniona, nie na ma drugiej takiej na świecie.

Z pełnym wywiadem możecie zapoznać się poniżej.

Kto jeszcze promuje galę Marcina Najmana?

Baśka nie jest jedyną osobą, która promuje wydarzenie Najmana. Były bokser zaprosił też na konferencję m.in. Andrzeja Zielińskiego ps. „Słowik”, czyli jednego z byłych przywódców gangu pruszkowskiego. Pojawienie się ex-przestępcy na sportowej imprezie wywołało spore kontrowersje. Część mediów potępiła Najmana za wybijanie się na tego typu osobach.

Absolutnym hitem okazał się wideoblog Krzysztofa Stanowskiego, w którym ostro wypunktował on Najmana i Zielińskiego, podając przy tym garść faktów o „Pruszkowie”.


Baśka Kwarc w 2022 roku

Baśka Kwarc w 2022 roku

Baśka Kwarc w 2022 roku

Baśka Kwarc w 2022 roku

Baśka Kwarc w 2022 roku

Baśka Kwarc w 2022 roku

Komentarze

 • Gość 123 pisze:

  Ja bym ją widział przy boku pana prezesa 😂

 • Gość pisze:

  Baska Kwarc stała się w Polsce gwiazda mediów bo rzuca ch… mi i ku… ami z częstotliwością karabinu maszynowego, do tego mocno niechlujna i kiczowata do bólu, więc suweren odnalazł swoje odbicie.
  Polska ma przechlapane, bo ok 40 % społeczeństwa to takie Baski Kwarc mentalnie, wizualnie i edukacyjnie.

 • Gość pisze:

  Taka obecna Polska w pigułce.
  Martyniuk, Baska, Kurski, Suski… Itd.

  • Gość pisze:

   Czy któryś z wymienionych panów używa takich słów? Oni mają coś do powiedzenia i potrafią to zrobić bez ch…., i ku…. Nie trudno dostrzec różnicę, zwłaszcza intelektualną.

 • Gość pisze:

  Rozchodzi to się czasem majcioch w kroku.

 • Szczera pisze:

  Starsza kobieta bez minimum manier i dobrego wychowania. Coś stasznego

 • Gość pisze:

  Taki live marnuje sie uczcie się minister kultury o co chodzi kulture urode dobro dla kraju taki ch..j mamone i darmowe ruch..nie fair wobec Boga jak kiedyś mówiła pani aileen na początek gł..pia wariatka a na koniec inteligentna poczytalna fraj..rka przypadek nie sądze a kto powiedział ze to był przypadek i to tyle

 • Gość pisze:

  Mozna sie posmiac

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×