Basia Kurdej-Szatan w odważnej kreacji. Miało być kusząco, ale efekt zepsuł drobny szczegół. Internauci zasypali gwiazdę komentarzami

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan zapozowała w kusej sukni. Figurę ma świetną! Jednak fani zwrócili uwagę na coś innego. Ten szczegół zepsuł efekt?

Basia Kurdej-Szatan zapisała się w świadomości Polaków jako aktorka z reklam Play. Otworzyło to jej drogę do dalszej kariery. Pech to nie grzech, Ciacho, Wkręceni 2, Dzień dobry, kocham cię!, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach – to niektóre propozycje filmowe z jej udziałem. Przez kilka lat grała też w M jak miłość. Wcielała się tam w postać Joanny Tarnowskiej. Piękność pożegnała się z rolą w formacie po krytycznym wpisie o Straży Granicznej.

Od tego czasu jednak istotnie odbudowała karierę. Jej profil na Instagramie śledzi na tę chwilę blisko 1,5 miliona internautów. Piękność regularnie serwuje im nowe zdjęcia i filmy.

Basia Kurdej-Szatan na nowym zdjęciu. Drobna wpadka

W sobotni wieczór aktorka zapozowała do ujęcia w kolorowej sukni z głębokim dekoltem, która odsłoniła też jej ramiona i nogi. W tym wydaniu wyglądała olśniewająco. Fani jednak zwrócili uwagę na drobny szczegół.

  • Nie zakładaj Pani takich dużych butów.

  • Wszystko rozumiem, ale stopa już nie urośnie… ale reszta ZA….TA.

  • Oj pani Basiu… nie powiem żeby jakoś ta fota wpływała na wyobraźnię… ale niestety powoduje zamieszanie –

  • Wszystko ok.tylko dlaczego ten but jest za duży? Kurcza…pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy – to niektóre komentarze internautów dotyczące obuwia ich idolki.

Basia zdecydowała się odpowiedzieć i wytłumaczyła, dlaczego buty wydają się za duże:

Bo mam takie dziwne stópki, co zrobisz jak nic nie zrobisz.

A jak wam się podoba wieczorowy look aktorki?


Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan z synem - Inauguracja kampanii

Basia Kurdej-Szatan z synem - Inauguracja kampanii "Badaj się Regularnie"

Basia Kurdej-Szatan i jej przyjaciółka

Basia Kurdej-Szatan i jej przyjaciółka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×