Szukaj

Kurdej-Szatan pokazała, jak usypia synka. Widok cudowny, ale nie obyło bez uwagi od fanki. Co za nietrafiona sugestia

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Kurdej-Szatan dzisiejszy wieczór spędza w towarzystwie swojego synka. Aktorka pokazała, jak usypia maluszka. Piękny kadr rozczulił internautów do granic możliwości. Jedna z fanek zasugerowała, że gwiazda mogłaby mieć lepszą więź z synem. Co na to Basia?

Basia Kurdej-Szatan kilka tygodni temu została mamą po raz drugi. Aktorka urodziła synka Henia. Na samym początku gwiazda ukrywała swój wyjątkowy stan. Jednak gdy jej ciąża wkroczyła w bezpieczny okres, postanowiła obwieścić cudowną nowinę. Wiadomość o ciąży przekazała, publikując przepiękny kadr z rodzinnej sesji zdjęciowej. W tym dniu spadła na nią prawdziwa lawina gratulacji. Od tej chwili gwiazda serialu M jak Miłość chciała ze wszystkimi dzielić się swoim wielkim szczęściem. Podczas ciąży publikowała kolejne piękne ujęcia brzuszka, a fani z niecierpliwością wyczekiwali informacji o rozwiązaniu.

Pierwszym zdjęciem noworodka pochwalił się  w social mediach dumny tata, Rafał Szatan opublikował piękne ujęcie, na którym trzyma niemowlę w ramionach. To właśnie wtedy internet wręcz oszalał. Świeżo upieczona mama nie chciała długo trzymać swoich fanów w niepewności, dlatego też nie ukrywa twarzy swojego synka. Publikuje kolejne zdjęcia, a my podziwiamy, jak zmienia się chłopiec. Każda taka fotografia wzbudza wśród jej fanów prawdziwe pokłady wzruszenia.

Basia Kurdej-Szatan pokazała, jak usypia synka

Basia chętnie chwali się w social mediach pierwszymi chwilami z synkiem. Widać, że macierzyństwo przynosi jej wiele satysfakcji. Młoda mama pokazała już pierwszy spacer i inne ważne momenty z ich wspólnego życia. Zdecydowała się nawet dodać kadr, na którym widzieliśmy, jak karmi piersią, to właśnie to ujęcie spotkało się wieloma ciepłymi komentarzami.

Dzisiaj na jej Instagramie możemy zobaczyć natomiast, jak spędza wieczory. Wszystko oczywiście w towarzystwie małego Henia. Gwiazda pokazała, jak usypia maluszka. Chłopiec leży bezpiecznie w swoim łóżeczku, a Basia czuwa tuż obok.

Czy Wy też, usypiając swoje szkraby, zasypiacie razem z nimi? :))) Uwielbiam ten niezwykły spokój, jaki od dziecka wtedy płynie…

Pod postem znalazło się sporo komentarzy od mam, które opowiadają, że one również po całym dniu potrafią zasnąć razem ze swoim dzieckiem.

  • Co za piękny obrazek.
  • Basiu mi też zdarza się zasnąć z dzieckiem, a nawet przed nim.
  • O tak, po całym dniu usypianie z maluszkiem to najpiękniejszy moment.

Jedna z fanek zasugerowała, że Basia mogłaby mieć lepszą więź z synem, gdyby mu śpiewała do snu. Najwyraźniej internautka zapomniała, że Kurdej-Szatan i jej mąż są zawodowymi muzykami, w których domu muzyka rozbrzmiewa w każdym kącie:

Ja wolę zaśpiewać, niż puszczać kołysanki. Lepsza więź się tworzy między matką a dzieckiem. Polecam spróbować.

Na odpowiedź Kurdej-Szatan nie musiała czekać długo:

Śpiewania u nas mnóstwo – skwitowała gwiazda.

Trzeba przyznać, że zdjęcie dodane przez aktorkę jest wyjątkowo urocze. Nie możemy się na nią napatrzeć.


Barbara Kurdej-Szatan usypia synka

Barbara Kurdej-Szatan usypia synka

Barbara Kurdej-Szatan karmi syna piersią

Barbara Kurdej-Szatan karmi syna piersią

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - relaks w salonie

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - relaks w salonie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×