Rozanielona Basia Kurdej-Szatan świętuje urodziny męża zdjęciem prosto z łóżka. Tomek Kammel: „Wiem po czym się tak wygląda”

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan już od rana świętuje urodziny swojego męża Rafała. Dodała zdjęcie prosto z łóżka. Tomek Kammel od razu ruszył z komentarzem. Oj, zrobiło się gorąco.

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda najlepiej czuje się na teatralnej scenie, ale widzom dała się szerzej poznać na szklanym ekranie. Odkąd wystąpiła w reklamie popularnej sieci komórkowej, nie daje o sobie zapomnieć. Ogromną popularność przyniosła jej także rola Joasi w serialu M jak Miłość. Od kilku lat aktorka nie może narzekać na brak pracy, cały czas pojawia się w nowych produkcjach, a jej zawodowy kalendarz pęka w szwach.

Nie przeszkodziło jej to jednak stworzyć pełnej i ciepłej rodziny. Kilkanaście lat temu znalazł szczęście u boku Rafała Szatana. Z aktorem i wokalistą stworzyła wspaniały duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także na scenie. Małżonkowie często są wspólnie zapraszania do różnych projektów. Pojawiają się razem na scenie, gdzie dają prawdziwe wokalne popisy.

Barbara Kurdej-Szatan składa urodzinowe życzenia mężowi prosto z łóżka

Basia i Rafał bardzo prężnie prowadzą swoje kanały w social mediach i ku uciesze fanów publikują mnóstwo zdjęć i relacji, na których możemy podglądać ich codzienność. Małżonkowie wspólnie wychowują dwoje dzieci. Ich starsza córka Hania ma już 9 lat, a synek Henio przyszedł na świat w zeszłym roku. Dzisiaj aktorka i wokalista mają kolejny powód do świętowania – Rafał obchodzi urodziny. Mąż Basi skończył 33 lata, a ten dzień zakochani celebrują już od świtu.

Basia opublikowała na swoim profilu fotkę prosto z łóżka. Małżonkowie pozują w objęciach, a na pierwszym planie jest ponętny biust aktorki. Nie brakuje też ciekawego opisu.

Kocham to zdjęcie było szczęście, miłość, błogość, cyce jak donice pełne mleka, wspólne niewyspanie i jednoczesna radocha i spełnienie.. @rafal.szatan_this_is_me abyś był zawsze najszczęśliwszy i spełniał swoje marzenia !!!  Sto Lat! Kochamy Cię.
#family #happybirthday (zachowano pisownię oryginalną).

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo życzeń dla solenizanta. Jednak to przy komentarzu Tomka Kammela postanowiliśmy się na chwilę zatrzymać.

100 lat 100 lat a zdjecie piekne, tym bardziej, ze wiem po czym sie tak wygląda. Love Yeah Guys:)  – napisał Tomasz Kammel (zachowano pisownię oryginalną).

Jak myślicie, po czym się tak błogo wygląda? My również składamy Rafałowi najlepsze życzenia w dniu jego święta.


Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, Telekamery 2018

Barbara Kurdej-Szatan, Telekamery 2018

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×