Basia Kurdej-Szatan razem z synkiem oprowadzili fanów po nowym apartamencie. Relacja z kuchni zapiera dech. Co za nowoczesne wnętrza!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię

Barbara Kurdej-Szatan postanowił zaprosić fanów do nowego mieszkania. Remont apartamentu powoli dobiega końca. Jak wyglądają wnętrza? To może być spore zaskoczenie dla jej fanów. 

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Sporą sympatię przyniósł jej udział w reklamie dużej sieci komórkowej. Szybko jednak udowodniła, że nie jest jedynie zabawną blondynką ze spotów. Zaczęła pojawiać się w kolejnych produkcjach, a sporą ilość fanów zdobyła dzięki roli w serialu M jak Miłość. W najchętniej oglądanej telenoweli w kraju gra od kilku lat. Basia przede wszystkim jednak odnajduje się na deskach teatru, gdzie może pokazać nie tylko swój talent aktorski, ale też wokalny. To, że dysponuje niesamowitym głosem, udowodniła już wiele razy. Aktualnie fani mogą oglądać jej zmagania w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie radzi sobie doskonale.

Aktorka wielką karierę idealnie łączy z życiem prywatnym. Od dekady jest żoną Rafała Szatana. Zakochani towarzyszą sobie nie tylko w domu, ale też na scenie. Wspólnie wychowują starszą córeczkę- Hanię i młodszego synka- Henryka.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie

Henio pojawił się na świecie w zeszłym roku, a jego narodziny okazały się sporą rewolucją w życiu domowników. To na nim przez jakiś czas skupiała się cała uwaga. Szybko okazało się, że to niejedyne zmiany, które zajdą w życiu małżonków. Przez wiele lat mieszkali na obrzeżach stolicy. Teraz gdy ich kariery nabrały tempa, a zawodowe obowiązki i opieka nad dziećmi pochłaniają mnóstwo czasu, postanowili nieco ułatwić swoją codzienność i zdecydowali się na przeprowadzkę do centrum Warszawy.

W zeszłym roku kupili spory apartament w mieście, który powoli urządzają. Ze względu na pandemię wszystko mocno przeciągnęło się w czasie, ale Basia właśnie pochwaliła się tym, na jakim etapie są prace wykończeniowe. Razem z rocznym Heniem nagrała krótką relację z nowego lokum. Widzimy, że wystrój znacznie różni się od tego, który jest w jej obecnym domu dobrze znanym fanom z Instagrama.

Tym razem małżonkowie postawili na ciemne kolory. W korytarzu, który znajduje się tuż po wejściu do mieszkania, widzimy sporych rozmiarów szafę, a naprzeciwko niej znajduje się okrągłe lustro zawieszone na ozdobnych drewnianych lamelach. Basia zdecydowała się również na ciemne drewniane podłogi i drzwi.

W jednym, z pokoi na ścianie położono ozdobną cegiełkę.  Internautów postanowiła zaprosić również do wykończonej już kuchni. Tutaj również znajduje się ciemna drewniana zabudowa z czarnymi przeszklonymi szafkami. W meblach zabudowany został piekarnik oraz ekspres do kawy. Gwiazda brązowe drewno zestawiła dla kontrastu z białymi blatami i jasną marmurową podłogą.

To właśnie oto ta kuchnia, która czeka już od grudnia w gotowości. (…).Podłogę mamy taką jak blat. Tak sobie wymyśliliśmy. Jest przepięknie już się nie mogę doczekać – mówi Basia na nagraniu.

Postawiła też na ciekawą armaturę. Za jej plecami można dostrzec biały zlew i złoty kran. Uwagę zwraca także ciekawy dobór oświetlenia. Na blatem, który jest otwarty na pozostałą część mieszkania widać żyrandol składający się z białych kul. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×