Basia Kurdej-Szatan i jej mąż okazywali sobie czułość na świeżym powietrzu. Byli zupełnie nadzy. Wideo trafiło do sieci

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan, pokazali się nago na polanie. Nie szczędzili sobie czułości. Ich zdjęcia trafiły do mediów społecznościowych.

Basia Kurdej-Szatan zaczynała w reklamach sieci Play. Tak przypadła do gustu telewidzom, że zaczęła być angażowana w innych produkcjach. Przez długi czas występowała w M jak miłośćPiękność „wyleciała” z obsady po tym, gdy dodała w social mediach dość wulgarny wpis, w którym zaatakowała funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Niemniej jednak, w dłuższej perspektywie, afera nie zaszkodziła jej pozycji. Dziś wciąż ma ona sporo propozycji zawodowych. Aktualnie przygotowuje się do ról w teatrze.

Jestem w próbach do dwóch spektakli teatralnych. Pod koniec roku do trzeciego, który będę robiła razem z moją siostrą. To będzie projekt całkowicie stworzony przez nas. Tekst, scenariusz. Mamy dwie fantastyczne dziewczyny, scenarzystkę, reżyserkę. To jest nasz pomysł. Myślę, że będziemy bardzo szczęśliwe i spełnione artystycznie. Najpierw dwie premiery – jedna premiera, to taki spektakl, który przygotowujemy – produkcji Ani Muchy. Będziemy z tym jeździć po Polsce. A drugi spektakl to spektakl o miłości – trochę smutny, trochę śmieszny. Ale bardzo ciekawy tekst. Będzie to spektakl muzyczny. Premiera będzie w teatrze Variete w Krakowie – zdradziła nam.

Ponadto Sandra Kubicka zaprosiła ją do współpracy biznesowej.

No cześć wspólniczko! @kurdejszatan. Połączył nas taniec, który zamienił się w przyjaźń a teraz robimy wspólny biznes!! Uwielbiam Basię za jej ciepłe serce, za to ze jest zawsze uśmiechnięta, jest świetna mamą i żona, a najbardziej uwielbiam ja za to ze na nią zawsze można liczyć – w czerwcu poinformowała fanów.

https://www.instagram.com/p/CfHRfu-I_sk/?utm_source=ig_embed&ig_rid=200d68ba-2a40-4b0d-ab35-87d916bb8c39

Basia Kurdej-Szatan pokazała się nago z mężem

Basie poinformowała wczoraj w social mediach, że wraz z mężem, Rafałem Szatanem, wystąpiła w teledysku do utworu Eithel, autorstwa MaKuSzy.

Zapraszamy Was do muzycznego przeżycia w zgodzie z naturą z miłości do matki ziemi, niezwykłej natury, której jesteśmy nieodłączną częścią – napisała.

Później udostępniła ujęcia z teledysku. Widać ją na nich wraz z mężem, gdy nago pozują na polanie. Na poszczególnych zdjęciach nie szczędzą sobie uczuć. Trzeba przyznać, że robi to piorunujące wrażenie! Nic dziwnego, że fani zareagowali pozytywnie:

  • Pięknie, zmysłowo.

  • Śliczne zdjęcia

  • Wow jaka sesja – pisali.

Wspomniany klip obejrzycie poniżej.

Jak podobają się wam nowe ujęcia Basi i Rafała?


Basia Kurdej-Szatan i jej mąż pokazali się nago

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż pokazali się nago

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż pokazali się nago

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż pokazali się nago

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż pokazali się nago

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż pokazali się nago

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×