Gwiazda po 15 latach odchodzi z „Barw Szczęścia”. Niespodziewana informacja to cios dla fanów. „To już nie będzie ten sam serial”

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

Jedna z największych gwiazd serialu Barwy Szczęścia pożegnała się z telenowelą. O swojej decyzji poinformowała fanów w social mediach. Internauci nie ukrywają wielkiego żalu. 

Barwy Szczęścia to serial, który od lat uwielbiają widzowie. Obok M jak miłość jest to najpopularniejsza telenowela w naszym kraju. Losy mieszkańców ulicy Zacisznej codziennie przyciągają przed telewizory sporą liczbę wiernych fanów.

W serialu sporo się dzieje i porusza on losy zarówno starszych mieszkańców, którzy znają się od lat, jak i tych, którzy dopiero wprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Nie brakuje tutaj też tematów dla młodzieży, co powoduje, że produkcja jest chętnie oglądana przez całe rodziny.

Fani żywo interesują się nie tylko życiem bohaterów serialu, ale także tym, co dzieje się u aktorów, którzy grają w nim główne role. Szybko stali się oni gwiazdami show-biznesu, a wielu z nich dzięki tej produkcji zyskało szerszy rozgłos i nową grupę fanów. Niestety jedna z głównych postaci postanowiła pożegnać się z lubianą produkcją.

Barwy Szczęścia: Olga Jankowska odchodzi z serialu

Z serialem Barwy Szczęścia pożegnała się Olga Jankowska. Młoda aktorka trafiła na plan jako nastolatka. Grała w telenoweli przez 15 lat, czyli od samego początku. O swojej decyzji poinformowała fanów dopiero w momencie, gdy na antenie Dwójki wyemitowano ostatni odcinek z udziałem jej postaci.

Dzisiaj został wyemitowany ostatni odcinek, w którym możecie mnie zobaczyć. A to oznacza, że oficjalnie żegnam się z serialem „Barwy szczęścia”. Ludzie, z którymi przyszło mi pracować, byli dla mnie drugą rodziną. Wcielanie się w postać Klary przez tyle lat było czasem sporym wyzwaniem i nie ukrywam, że cieszę się, że mogę część cech jej charakteru wreszcie z siebie uwolnić. Te dobre, mam nadzieję, ze mną zostaną.

Wyznała również, że po raz ostatni pojawiła się na planie pół roku temu. Przy okazji podziękowała też całej produkcji i aktorom, z którymi pracowała przez kilkanaście lat.

Dziękuję wspaniałym aktorom, reżyserom, produkcji oraz ekipie (szczególnie dziewczynom z charakteryzacji i garderoby – wszystkie chwile z Wami trzymam w serduchu), z którymi przyszło mi dzielić plan filmowy. A najbardziej dziękuje wszystkim Wam, którzy tyle lat kibicowali tej postaci. Ach, naprawdę ciężko podsumować tak wielki kawał mojego życia, ale może kiedyś przyjdzie jeszcze na to czas. Co prawda, osobiście rozstałam się z Klarą ponad pół roku temu, ale dzisiaj wreszcie mogę zamknąć ten rozdział i ruszyć w nową drogę. I jestem tym bardzo podekscytowana!

Na post Olgi natychmiast zareagowali fani. Nie mogą oni uwierzyć, że nie zobaczą już na ekranie serialowej Klary.

  • O nieee,  a ja czekałam zawsze na ciebie.
  • Tego się nie spodziewałam.
  • Bardzo lubiłam serialową Klarę.
  • Szkoda. Miło się na ciebie patrzyło. Grałaś rolę dobrej i miłej dziewczyny.
  • To już nie będzie ten sam serial bez pani postaci.

Komentarzy w tym tonie pod wpisem Olgi jest znacznie więcej. Widać, że fani nie spodziewali się tej informacji.

Śledzicie serial Barwy Szczęścia?


Marek Molak i Olga Jankowska

Marek Molak i Olga Jankowska

Olga Jankowska odchodzi z serialu

Olga Jankowska odchodzi z serialu "Barwy Szczęścia"

Barwy szczęścia - Klara (Olga Jankowska)

Barwy szczęścia - Klara (Olga Jankowska)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×