Gwiazdor „Barw szczęścia” jest w żałobie. Nie żyje jego ukochana żona. Ekipa serialu zdobyła się na wzruszający gest

Barwy szczęścia. Jan Pęczek w żałobie

Barwy szczęścia. Jan Pęczek w żałobie

Aktor Barw szczęścia stracił ukochaną żonę. Te smutne wieści przekazała ekipa serialu, która zdobyła się na wzruszający gest.

Barwy szczęścia zadebiutowały na antenie TVP w 2007 roku. Od tego momentu wyemitowano ponad 2400 odcinków – każdy z nich gromadzi przed telewizorami sporą publiczność. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy mieszkańców ulicy Zacisznej oraz osiedla Pod Sosnami w Warszawie.

Sporo aktorów jest związanych z serialem od pierwszego odcinka, inni pojawiają się w nim jedynie epizodycznie. W tej pierwszej grupie jest m.in. Jan Pęczek, który wciela się w postać Zenona Grzelaka. Chociaż aktor ma na swoim koncie mnóstwo innych ról, a także spełnia się w dubbingu, to jednak udział w lubianym serialu Polaków przyniósł mu sporą rozpoznawalność.

Barwy szczęścia: Jan Pęczek jest w żałobie. Stracił ukochaną żonę

Chociaż Jan Pęczak cieszy się sporą popularnością, nieczęsto wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Trzy lata temu w rozmowie z Interią zrobił wyjątek i opowiedział o swoich bliskich. Ujawnił, że doczekał się siedmiorga wnucząt. Jego dzieci mieszkają w różnych miejscach na świecie – jedna córka przebywa w Krakowie, inna w Pekinie, a syn w Rudzie Śląskiej. Co jakiś czas spotykają się na Warmii, gdzie aktor ma dom. Podkreślił, że sam go wybudował i stara się o niego dbać:

Jestem góralem, razem z genami odziedziczyłem zdolności manualne. Mam chałupę na Warmii, którą sam wybudowałem i do dziś robię w niej wszystko sam. Obmyślam szczegółowo na przykład, jak przerobić 4-metrową, przedwojenną szafę dębową na 2-metrową, bo potrzebuję mniejszej. Jadzia, moja żona, mówi: „znowu w coś się wdałeś, ile to będzie trwało?”. Odpowiadam: „dwa dni”, a ona od razu wie, że przynajmniej dwa tygodnie.

Niestety media obiegły smutne wieści. Ukochana żona aktora, Jadwiga, nie żyje. Te informacje przekazała ekipa Barw szczęścia. Na łamach Gazety Wyborczej zdobyła się na wzruszający gest i zamieściła nekrolog. Przekazano gwiazdorowi kondolencje:

Naszemu koledze Janowi Pęczkowi wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci żony składają producenci i ekipa serialu Barwy szczęścia.

Przyczyny śmierci nie zostały podane do publicznej wiadomości.


Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

Jan Pęczek w żałobie. Jego żona nie żyje

barwy275

Barwy szczêœcia serial obyczajowy, Polska 2007 scena z: Jan Pêczek SK: fot. Niemiec/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×