Żona wyżaliła się na Bartosza Żukowskiego. Ich rozwód szybko się nie skończy. Pojawiły się nowe problemy

Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski

Bartosz Żukowski ogłosił rozwód ze swoją żoną już w 2015 roku. Od tego czasu para wciąż ze sobą walczy. Końca procesu nie widać, ale za to padają coraz to nowsze oskarżenia.

Bartosz Żukowski w świadomości wielu Polaków zawsze będzie Waldkiem z serialu Świat Według Kiepskich. Choć grał w wielu innych serialach i filmach, to właśnie ta rola została najbardziej zapamiętana przez polską publiczność. Choć na karierę aktor nie może narzekać, to w życiu prywatnym wciąż toczy walkę. Od wielu lat próbuje rozwieźć się z żoną. Są już po siedemnastu rozprawach rozwodowych i wciąż końca nie widać.

Bartosz Żukowski i Ewa Coll: to nie koniec batalii

W 2015 roku Fakt poinformował, że Bartosz Żukowski i Ewa Coll rozwodzą się. Ku zaskoczeniu wszystkich, para wciąż nie doczekała się końca rozprawy. Małżonkowie próbują rozwieźć się już od 5 lat, jednak daleko im do osiągnięcia jakiegokolwiek kompromisu. Oboje zacięcie walczą o majątek oraz opiekę nad córką Polą. Twoje imperium jakiś czas temu informowało o tym, że aktor doprowadza swoją żonę na skraj załamania nerwowego, przedłużając postępowanie sądowe.

Żukowski przedstawia siebie jako ofiarę cwanej żony prawniczki, która nie czekając na rozwód, ułożyła sobie życie od nowa i za wszelką cenę chce mu odebrać ukochaną córkę – podawało źródło Twojego Imperium – Ale to nie jest prawd. – dodał informator – Ewa Coll nie jest cwaną prawniczką, lecz urzędniczką po studiach prawniczych. Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników.

Aktualnie para wciąż nie może dojść do porozumienia, co więcej padają kolejne oskarżenia w stronę Bartosza. Ewa skarży się w Twoim Imperium na trudności, jakie wynikają z zachowania byłego partnera.

Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy złotych za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy. Chodzi o niezapłacony od czterech lat czynsz za mieszkanie, które on zajmuje, a z którego uciekłam wraz z córką z powodu przemocy. Przez długi męża moja sytuacja finansowa jest bardzo zła. Cierpi na tym Pola, która przecież też ma swoje potrzeby.

Podobno też uchyla się od płacenia alimentów, chociaż jak twierdzi Żukowski, opłaca on córce prywatną szkołę oraz kupuje jej ubrania. Walczy także o prawo do opieki nad Polą, jednak swoich poczynań nie komentuje publicznie.


Bartosz Żukowski z żoną Ewą na ramówce Polsatu w 2014 r. (fot. AKPA)

Bartosz Żukowski z żoną Ewą na ramówce Polsatu w 2014 r. (fot. AKPA)

Bartosz Żukowski na pokazie ubrań Torelle i mebli Doroty Miśkiewicz

Bartosz Żukowski na pokazie ubrań Torelle i mebli Doroty Miśkiewicz

Bartosz Żukowski i Ewa Żukowska

Fotografia: AKPA

Komentarze

  • Gość Bubu pisze:

    Chyba kiepska była na studiach, jako prawniczka powinna wiedzieć, że pierwsze co powinna zrobić, to odrębność majątkową.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×