Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są zaniepokojeni jego wyglądem. „Chłopie ogarnij się, i to już”

Bartosz Żukowski i Świat według Kiepskich

Bartosz Żukowski i Świat według Kiepskich

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich włączyła się w jedną z akcji charytatywnych. Gdy w sieci pojawiło się wideo, zaniepokoiło ono oglądających. Dlaczego? 

Świat według Kiepskich zadebiutował na antenie Polsatu w 1999 roku. Serial piętnuje różne wady oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny, posługując się prostym humorem i zabawnym językiem bohaterów. W krótkim czasie stał się on bardzo popularny i przyniósł rozpoznawalność występującym aktorom.

Chociaż nowe odcinki powstają od ponad dwudziestu lat, ostatnio trwa czarna seria produkcji. W ciągu ostatnich miesięcy zmarło trzech aktorów. W ubiegłym roku zmarł Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek), który przegrał walkę z koronawirusem. Pod koniec stycznia odszedł Ryszard Kotys (Marian Paździoch). Z kolei w lutym Stanisław Wolski dołączył do kolegów z planu.

Mimo apelu scenarzystów, którzy tworzyli pierwsze odcinki o to, by wstrzymać produkcję (więcej tutaj), nadal powstają nowe losy Ferdynanda Kiepskiego i jego przyjaciół. I jak zapewniła Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, serial będzie kręcony, dopóki Andrzej Grabowski będzie chciał w nim występować.

Jak wygląda Bartosz Żukowski? Nagranie zaniepokoiło fanów

Z produkcją niemal od początku jest związany Bartosz Żukowski, który wciela się w postać Waldka Kiepskiego, syna Ferdynanda i Halinki. Aktor, oprócz grania w serialu angażuje się w akcje charytatywne – jest członkiem Pogotowia dla Zwierząt. By zachęcić ludzi dobrej woli do wsparcia finansowego organizacji, został bohaterem wideo, które pojawiło się m.in. na YouTube. Z zaangażowaniem opowiada o trudnej sytuacji zwierząt:

Tylko w tym roku członkowie stowarzyszenia odebrali dwa tysiące zwierząt ze względu na znęcanie się nad nimi przez właścicieli czy opiekunów. To porażająco duża liczba.

Nagranie nie przeszło bez echa. Część internautów w komentarzach dziękuje aktorowi za zaangażowanie i poświęcony czas:

  • Więcej osób w naszym kraju powinno interesować się losem zwierząt. Mam nadzieję, że ten kanał zyska uwagę, na którą stanowczo zasługuje. Bardzo mnie jednak cieszy, że istnieją tacy wspaniali ludzie, którym los czworonogów nie jest obojętny. Dziękuję!
  • Panie Bartoszu!Zyskał Pan w moich oczach!Dotychczas był Pan dla mnoe aktorem grającym w filmach/serialach,które oglądałam..teraz stał się Pan dla mnoe bardzo wartościowym człowiekiem.
  • Szacunek za obronę tych niewinnych zwierząt przed psychopatami i sadystami, dla których potworny ból żywych istot jest rozkoszą. Miejsce dla barbarzyńców, męczących zwierzęta jest w szambie.

Są jednak też tacy, których zaniepokoił wygląd aktora:

  • Walduś, jestem w szoku, chłopaku Ty weź się ogarnij i to już. Zostaw wszystko cokolwiek robisz i udaj się do lekarza.
  • Sądząc po wyglądzie Pan Bartosz Żukowski też wygląda jakby żył w trudnych warunkach i wymagał pomocy.
  • Wszystko dobrze, ale niech Pan pamięta też o sobie, niech pan nie pije!

Co dzieje się z Bartoszem Żukowskim? Aktor bardzo rzadko udziela wywiadów. Być może wpływ na jego stan ma rozstanie z żoną, do którego doszło w 2015 roku. Więcej przeczytasz o tym tutaj.


Bartosz Żukowski aktualnie

Bartosz Żukowski aktualnie

Bartosz Żukowski aktualnie

Bartosz Żukowski aktualnie

Bartosz Żukowski - Jubileusz z okazji 500. odcinka

Bartosz Żukowski - Jubileusz z okazji 500. odcinka "Świata według Kiepskich"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×