Szukaj

Bartosz Węglarczyk chwali się wynikiem testu na COVID. Hanna Lis szybko ostudziła jego entuzjazm: „Będę psują”

Bartosz Węglarczyk – test na koronawirusa

Bartosz Węglarczyk – test na koronawirusa

Bartosz Węglarczyk ma koronawirusa? Dziennikarz pokazał swój wynik testu na COVID-19. W sieci fani cieszyli się razem z nim. Cały entuzjazm swoim komentarzem ostudziła Hanna Lis, która zwróciła uwagę na istotny detal.

Bartosz Węglarczyk to dziennikarz doskonale znany wszystkim widzom stacji TVN. Przez wiele lat pracował w Gazecie Wyborczej, był także redaktorem naczelnym miesięcznika Sukces oraz zastępcą redaktora naczelnego w dzienniku Rzeczpospolita. W  Superstacji prowadził swoje dwa autorskie programy – Świat według Węglarczyka i Słoń a sprawa polska. Jednak fani najlepiej pamiętają go z weekendowych wydań programu Dzień Dobry TVN. To tam każdego ranka, razem z Kingą Rusin, przez osiem kolejnych lat witał widzów. Od czterech lat pracuje jako redaktor naczelny i dyrektor programowy serwisu Onet.

Pandemia koronawirusa, która pustoszy nasz kraj od marca tego roku, ciągle przybiera na sile. Na samym początku sytuacja nie wydawała się groźna. Wprowadzona, kilkutygodniowa kwarantanna mocno zahamowała liczbę kolejnych zakażeń. Przez kilka miesięcy wydało się, że sytuacja jest pod kontrolą. Niestety jesienią przyszło to, czego wszyscy obawiali się najbardziej. Każdego dnia liczba osób chorych wzrasta lawinowo. Codziennie przybywa kilka tysięcy nowych potwierdzonych przypadków. W sieci natomiast coraz więcej gwiazd informuje o wynikach swoich testów na obecność Covid-19. Jedną z nich jest Węglarczyk.

Bartosz Węglarczyk ma koronawirusa? Wynik testu na COVID-19

Pandemia koronawirusa jest ogromnym zagrożeniem, które może spotkać każdego z nas. Nie ominęła także świata show-biznesu. Co jakiś czas w social mediach pojawiają się kolejne informacje o sławnych osobach, które zaraziły się Covid-19. Ostatnio, o tym fakcie poinformowała Sylwia Lipka, której pozytywny wynik testu uniemożliwił dalszy udział w programie Taniec z Gwiazdami. W gronie zarażonych wirusem z Wuhan są także influcerka beautyRed Lipstick Monster oraz gwiazda futbolu – Cristiano Ronaldo.

Swoim testem w sieci pochwalił się także Bartek Węglarczyk. Wynik jest na szczęście negatywny.

Wynik testu negatywny, czyli to jest ten przypadek, gdy wynik negatywny jest pozytywny 🙂 Czego i wam życzę 🙂

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy razem z Bartkiem cieszą się wynikiem jego testu. Cały ten entuzjazm postanowiła ostudzić Hanna Lis, która słusznie zwróciła uwagę na bardzo istotny detal.

Będę psują Bartek. To jest test na przeciwciała, zatem informuje cię jedynie o tym, że w ostatnim czasie nie przeszedłeś zakażenia Sars-CoV-2. Jeśli ktoś jest symptomatyczny, powinien zrobić test RT-PCR, czyli wymaz z noso-gardzieli. Zdrowia Tobie i nam wszystkim! – napisała dziennikarka.

Po słowami ikony telewizji pojawiły się komentarze od fanów. Jedni potwierdzili jej słowa, inni natomiast napisali, że taki test jest bardzo czuły i wykrywa, czy ktoś aktualnie przechodzi chorobę.


Bartosz Węglarczyk test na Covid

Bartosz Węglarczyk test na Covid

Komentarz Hanny Lis pod postem Bartosza Węglarczyka

Komentarz Hanny Lis pod postem Bartosza Węglarczyka

Bartosz Węglarczyk - goście programów śniadaniowych

Bartosz Węglarczyk - goście programów śniadaniowych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×