W końcu! Bartosz Kapustka potwierdza zainteresowanie angielskiego klubu! Dojdzie do historycznego transferu?

Bartek Kapustka - kim jest? waga, wzrost, wiek, klub - Wikipedia

Bartek Kapustka - kim jest? waga, wzrost, wiek, klub - Wikipedia

Bartosz Kapustka przechodzi do Leicester City?

EURO 2016 skończyło się już jakiś czas temu. Polacy rozegrali świetny turniej docierając do ćwierćfinału. Przegraliśmy tylko raz – z późniejszymi mistrzami Europy – drużyną Portugalii. 

Od tamtej pory wciąż słyszymy o kolejnych transferach naszych reprezentantów. Swoją przygodę w PSG zaczyna właśnie Grzegorz Krychowiak. Z ligą francuską związał się też Kamil Glik. Wciąż ważą się losy transferu Kuby Błaszczykowskiego. Nie wiadomo, gdzie zagra także Bartosz Kapustka. Póki co, możemy oglądać jego występy w Cracovii, ale nie ma co ukrywać, że zainteresowanie zagranicznych klubów właśnie tym piłkarzem jest ogromne. Ostatnio mówiło się, że Polak może przejść do Leicester City za 6,5 mln funtów. Kapustka milczał, jak zaklęty, ale wreszcie zabrał głos w tej sprawie.

Dla mnie to fajna sprawa. Cieszę się, że taki klub jest zainteresowany moją osobą. Nie wszystko zależy ode mnie. Rozmowy są prowadzone. Jeżeli wszystko skończy się pozytywnie, to też będę szczęśliwy. Uczę się wszystkiego, poznaję różne zakątki świata. Na pewno nie obawiam się tego, każdy kierunek może być dobry, gdy ktoś jest zdeterminowany – powiedział na konferencji prasowej 

Jak myślicie, czy Kapustka powinien grać w drużynie mistrza Anglii? W poniższej tabeli zobaczycie najdroższe transfery zawodników z polskiej ligi.

Zobacz: Bartosz Kapustka kolejny raz udowadnia, jakim jest ciachem. Na spotkaniu z prezydentem Krakowa wyglądał znakomicie

Bartosz Kapustka w Leicester City?

Bartosz Kapustka w Leicester City?

Bartosz Kapustka na spotkaniu z prezydentem Krakowa. Zdjęcia stylizacji fot. East News

Transfer Bartosza Kapustki do Leicester City 2016 fot. East News


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×