Kim jest Bartosz Andrzejczak z 40 kontra 20? Ile ma lat uczestnik show, który prawie wygrał Mistera Polski?

Bartosz Andrzejczak - 40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak - 40 kontra 20

40 kontra 20: kim jest Bartosz Andrzejczak? Wiek, zainteresowania, Instagram. Kiedy startował w konkursie Mister Polski? Czego szuka w programie?

40 kontra 20, to nowe reality show, które od poniedziałku 28 czerwca będzie emitowane na antenie TVN7. W formacie kobiety w przedziale wiekowym 21-52 będą walczyły o względy przystojnego dwudziesto- i czterdziestolatka.

Program został zrealizowany w luksusowej willi położonej na greckiej wyspie Kreta. W pierwszym odcinku widzowie mieli okazję poznać dwóch przystojniaków: Roberta Kochanka, którego widzowie świetnie znają z Tańca z gwiazdami oraz Bartosza Andrzejczaka. Przystojny młodzieniec już na wejściu zrobił furorę wśród uczestniczek. Sprawdziliśmy, ile ma lat oraz czym się zajmuje.

Bartosz Andrzejczak – wiek, zainteresowania, Mister Polski

Bartosz ma 24 lata i na co dzień mieszka w Berlinie. W przeszłości studiował biotechnologię, jednak z czasem zrozumiał, że wybrany kierunek nie spełnia jego oczekiwań. Niedługo po tym zrezygnował z nauki i podjął pracę jako model oraz trener tenisa.

Andrzejczak w 2019 roku brał udział w konkursie Mister Polski. Przystojny młodzian zdobył wówczas tytuł II wicemistera.

Bartosz Andrzejczak - 40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak – 40 kontra 20

Przystojnemu brunetowi nie brakuje odwagi – zgłosił się na casting do niemieckiej telenoweli i ku zaskoczeniu zawodowców, otrzymał jedną z głównych ról. Debiut na małym ekranie uświadomił mu, że to właśnie z aktorstwem chciałby związać swoje życie zawodowe. Obecnie studiuje na kierunku aktorskim oraz próbuje zasłynąć w świecie show-biznesu. Z pewnością może mu się to udać dzięki udziałowi w formacie 40 kontra 20.

Bartosz czerpie z życia garściami – uwielbia podróże, a najbardziej te spontaniczne. Ma świetne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

24-latek zgłosił się do programu, ponieważ zależy mu na tym, aby poznać miłość życia. Jak przyznał, wiek partnerki nie ma dla niego większego znaczenia. W formacie będzie mieszkał z pięknościami w ogrodzie na tzw. glampingu, czyli luksusowym kempinguPoczątkowo nie był do końca przekonany, ponieważ bał się, że nie spotka w programie nikogo ciekawego. W krótkim czasie zrozumiał, jak bardzo się mylił.

Byłem namawiany, bo kiedyś powiedziałem sobie, że nigdy w życiu nie wezmę udziału w takim programie. Mieszkam w Niemczech, u nas te programy trochę inaczej wyglądają. […] Bardzo się bałem, że ludzie, którzy tam przyjdą, nie będą zbyt inteligentni. Na samym początku powiedziałem, że jeśli tak się zdarzy, to będę „cisnął” po tych ludziach, ale byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo nie było ani jednej osoby, która była głupiutka – powiedział w Dzień Dobry TVN.

Czy w 40 kontra 20 uda mu się znaleźć miłość? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach.

Bartosz Andrzejczak – Instagram

Andrzejczak jest bardzo aktywny na Instagramie. Jego najnowsze zdjęcia dostępne są na profilu @bartek_40kontra20. Jego profil, póki co obserwuje blisko 30 tysięcy Internautów, jednak liczba ta rośnie w oczach.

Będziecie trzymać kciuki za Bartka?


Bartosz Andrzejczak - uczestnik 40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak - uczestnik 40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak i Robert Kochanek - 40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak i Robert Kochanek - 40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak - 40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak - 40 kontra 20

Komentarze

  • ania pisze:

    najbardziej głupiutki i żenujący jest Bartek-te przymróżone na zdjęciach oczy/a może to wada wzroku/to prężenie muskułów no i rozmowa-zasób słów i składnia-porażające

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×