Bartłomiej Topa chwali się zdjęciem ze spaceru z córeczkami. Internauci zachwyceni. Widać też mistrza drugiego planu

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa spaceruje po parku z córeczkami. Aktor pochwalił się uroczym zdjęciem, które rozczuliło internautów. Zobaczcie, jak spędza czas z maluszkami. 

Bartłomiej Topa to aktor, który ma na swoim koncie kilka naprawdę kultowych ról. Świetnie sprawdza się w komediowych wcieleniach. Fani doskonale pamiętają go z serialu Złotopolscy, czy wielkiego kinowego hitu jak Zróbmy sobie wnuka, gdzie wcielił się w postać dyrektora Kawy. Dobrze czuje się on także w poważniejszych rolach, a także na teatralnych deskach.

Gwiazdor od niedawna po raz kolejny ma okazję się sprawdzić  w jednej z najważniejszych życiowych ról, jaką jest bycie tatą. Bartek ma już starszego syna, który jest owocem jego małżeństwa z Agatą Rogalską. Od kilku tygodniu pochłania go opieka nad maleńkimi bliźniaczkami. W 2019 roku związał się z Gabrielą Mierzwiak, która jest matką jego córeczek. Od momentu narodzin dziewczynek chętnie chwali się on kolejnymi kadrami, na których pokazuje, jak zajmuje się noworodkami.

Bartłomiej Topa na spacerze z córeczkami

Bartłomiej Topa i jego partnerka od czasu do czasu pojawiają się na salonach. Ostatnio przyszli razem na premierę filmu Miasto i to właśnie wtedy fani mogli podziwiać sporych rozmiarów ciążowe krągłości przyszłej mamy. Zaledwie kilka tygodni później dumny tata pochwalił się w sieci pierwszym zdjęciem z noworodkami. O narodzinach bliźniaczek poinformował tuż po tym, jak razem z nim opuściły one szpital.

Widać, że aktor jest niezwykle zaangażowanym tatą. Jakiś czas temu opublikował kadr, na którym mogliśmy zobaczyć niezwykle uroczy obrazek. Pokazał, jak wieczorem tuli obydwie dziewczynki do snu. Teraz ponownie postanowił pochwalić się czasem spędzonym z maluszkami. Wybrał się z nimi na spacer, a ujęcie szybko trafiło do social mediów. Jego dzieci wygodnie podróżują w podwójnym głębokim wózku.

 u mnie wciąż tak! a u was? – napisał.

Dumnemu tacie towarzyszył także uroczy psiak, który jest mistrzem drugiego planu. Aktor zaskoczył fanów jesienną aurą, ponieważ w większej części kraju panuje już sroga zima i śnieżny krajobraz. Fani oczywiście zasypali Bartłomieja komplementami i zachwycają się jego tym ujęciem. Czekamy, aż aktor pochwali się kolejnym i zdjęciami córeczek.


Bartłomiej Topa na spacerze z córeczkami

Bartłomiej Topa na spacerze z córeczkami

Bartłomiej Topa z córeczkami

Bartłomiej Topa z córeczkami

Bartłomiej Topa został ojcem bliźniąt

Bartłomiej Topa został ojcem bliźniąt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×