Pucułowaty Bartłomiej Misiewicz to już przeszłość. Schudł, zapuścił zarost… Wygląda już prawie jak James Bond

Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz zmienił zdjęcie profilowe na Twitterze. Zmieniła się nie do poznania, a internauci jego metamorfozę porównują do przemiany Adama Hofmana. Robi wrażenie.

Bartłomiej Misiewicz w latach 2015-2017 był szefem gabinetu politycznego i rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej, oraz jednym z najbliższych współpracowników Antoniego Macierewicza. Była prawą ręka ówczesnego ministra, więc miał ogromną władzę. Jego kadencja wzbudzała sporo kontrowersji i była obiektem licznych medialnych dyskusji. W końcu zdecydował się odejść z polityki i zająć czymś zupełnie innym.

Misiewicz obecnie pracuje w firmie, która zajmuje się wydrukiem 3D i jest zaangażowany w pomoc szpitalom w walce z pandemią koronawirusa.

Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej inicjatywy #drukarzedlaszpitali, w ramach której bezpłatnie drukujemy w naszej pracowni przyłbice dla lekarzy. Wspieramy tę inicjatywę również prywatnie – powiedział Misiewicz w jednej z rozmów.

Wyznał wtedy także, że polityka, to dla niego zamknięty rozdział.

Z perspektywy czasu cieszę się bardzo, że mnie z tej polityki wyrzucono, bo pewnie nigdy nie odkryłbym takich szerokich możliwości do własnego rozwoju – skwitował.

Podkreślił, że chciałby trzymać się z dala od mediów, ale patrząc na metamorfozę, którą przeszedł, może być to trudne.

Bartłomiej Misiewicz: metamorfoza

Misiewicz zmienił zdjęcie profilowe na Twitterze i wygląda zupełnie inaczej, niż go zapamiętaliśmy. Nie dość, że zgubił sporo kilogramów, to inna jest także jego fryzura – modnie zaczesuje czuprynę do góry, a także na jego twarzy zagościł wąsik.

Nic dziwnego, że internauci są pod wrażeniem i porównują jego spektakularna zmianę, do tej, której swego czasu dokonał Adam Hofman.

  • Metamorfoza, którą spektakularnością przyrównać można tylko do Adama Hoffmana.
  • Nie, to pan? Zmiana robi wrażenie.
  • Jakiś taki znajomy, a jednak nie on… – piszą.

 


Bartłomiej Misiewicz - metamorfoza

Bartłomiej Misiewicz - metamorfoza

Bartłomiej Misiewicz - metamorfoza

Bartłomiej Misiewicz - metamorfoza

Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×