Szukaj

Bartłomiej Misiewicz wziął ślub? Były polityk umieścił zdjęcie z ukochaną w białej sukni. „Państwo Misiewicz”

Bartłomiej Misiewicz wziął ślub? Były polityk na swoim Instagramie umieścił zdjęcie z narzeczoną w białej sukni, które podpisał "Państwo Misiewicz". Sugeruje, że ten ważny dzień w życiu ma już za sobą. Posypały się gratulacje. Czy naprawdę Misiewicz jest już po ślubie? 

Bartłomiej Misiewicz - czy wziął ślub

Bartłomiej Misiewicz, od momentu, w którym na pewien czas związał się z polityką, bardzo chroni życia prywatnego. Nie wypowiada się na jego temat w kolorowej prasie, chociaż i tak co jakiś czas do mediów przedostają się nowe informacje na ten temat.

Zobacz: Bajkowy ślub Natalii Mancewicz. Siostra słynnej miss swoją suknią zakasowała największe gwiazdy

Bartłomiej Misiewicz wziął ślub?

Nie jest tajemnicą, że od kilku miesięcy Bartłomiej jest w szczęśliwym związku z pewną 26-latką. W sierpniu tego roku, jak podawał Super Express, podobno Misiewicz oświadczył się ukochanej. Wybrał do tego romantyczną scenerię – polskie morze.

Wybranka Bartka ma 26 lat, jest poważną panią bizneswoman, pracuje w branży transportowej. Są ze sobą od roku, poznali się przez wspólnych znajomych i od razu zaiskrzyło między nimi a pobyt Bartka w areszcie tylko scementował ich związek. Był oczywiście pierścionek zaręczynowy, kilka ciepłych słów, pocałunki. Ślub już za rok – przyznał przyjaciel polityka w rozmowie z tabloidem.

Bartłomiej Misiewicz zaręczył się

Bartłomiej Misiewicz zaręczył się

 

Czyżby zakochani postanowili przyspieszyć nieco całą uroczystość i ten wyjątkowy dzień w swoim życiu mają za sobą? W mediach społecznościowych byłego polityka pojawiły się zdjęcia, które mogą sugerować, że Bartłomiej Misiewicz wziął ślub. Były rzecznik MON pojawia się na nich w towarzystwie pary młodej, a także swojej ukochanej, która ubrana jest w białą suknię.

Państwo Młodzi & Państwo Misiewicz – podpisał zdjęcie Misiewicz.

Zobacz: Ślubne zdjęcia Weroniki Rosati w sieci! Co za piękna suknia!

Czy oznacza to, że Misiewicz stanął na ślubnym kobiercu? Takie wrażenie odnieśli jego obserwatorzy, którzy niemal natychmiast rzucili się z gratulacjami. Czy jednak słusznie? Niekoniecznie. Bartłomiej Misiewicz celowo pod zdjęciem z ukochaną w białej sukni umieścił podpis „Państwo Misiewicz”, chociaż Bartłomiej i Roksana byli po prostu gośćmi na weselu swoich znajomych.

Zobacz: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek uczcili rocznicę ślubu zdjęciem z łóżka! Jest też romantyczny wpis

 


Bartłomiej Misiewicz na ślubie znajomych

Bartłomiej Misiewicz na ślubie znajomych

Bartłomiej Misiewicz z narzeczoną Roksaną

Bartłomiej Misiewicz z narzeczoną Roksaną

Bartłomiej Misiewicz zaręczył się

Bartłomiej Misiewicz zaręczył się

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×