Odchudzony Bartłomiej Misiewicz wraca z nowym biznesem! Zaliczył rozkładówkę w tabloidzie. Co teraz robi?

Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz

Co robi Bartłomiej Misiewicz po odejściu z polityki? Swoją przyszłość zawodową związał z całkowicie inną dziedziną. Na łamach Super Expressu pochwalił się nowym biznesem, a przy okazji pokazał, jak bardzo się zmienił.

Bartłomiej Misiewicz w latach 2015-2017 był szefem gabinetu politycznego i rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej, oraz jednym z najbliższych współpracowników Antoniego Macierewicza. Jako prawa ręka ministra obrony narodowej miał ogromną władzę. Jego działalność w polityce, posiadane kompetencje, młody wiek oraz wykształcenie były tematem kilku interpelacji i zapytań poselskich. Kadencja Misiewicza wzbudzała sporo kontrowersji i była obiektem licznych medialnych dyskusji.

Bartłomiej Misiewicz: co robi po odejściu z polityki?

Po odejściu z polityki 30-latek zajął się czymś kompletnie innym. Nie ukrywa, że zdobyte w rządzie doświadczenie bardzo przydaje mu się w obecnej pracy. Swoja przyszłość związał z grafiką.

Co obecnie robi Bartłomiej Misiewicz? Były polityk pracuje w firmie, która zajmuje się wydrukiem 3D. Jest także zaangażowany w pomoc szpitalom w walce z pandemią koronawirusa. Wiele firm, ale także osób prywatnych, codziennie pomaga polskim szpitalom dostarczać podstawowe środki ochrony – należą do nich jednorazowe rękawiczki, maseczki, płyny odkażające, a także specjalne przyłbice, które osłaniają nie tylko nos i usta, ale też oczy. To właśnie te ostatnie firma Misiewicza przekazuje nieodpłatnie dla szpitali.

Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej inicjatywy #drukarzedlaszpitali, w ramach której bezpłatnie drukujemy w naszej pracowni przyłbice dla lekarzy. Wspieramy tę inicjatywę również prywatnie – powiedział Misiewicz.

Jak dowiedzieli się reporterzy Super Expressu, Misiewicz chce poszerzyć swoją działalność na rzecz służby zdrowia. W planach ma kolejne akcje – między innymi produkcję środków antywirusowych i ochronę osobistą dla służby zdrowia.

Czy Bartłomiej Misiewicz wróci do polityki?

Jak podkreślił w rozmowie, kariera w polityce jest dla niego zamkniętym etapem. Bartłomiej cieszy się, że mógł odkryć inną sferę życia i rozwinąć się zawodowo w interesującej go dziedzinie, z którą chce związać swoją przyszłość na dłużej.

Z perspektywy czasu cieszę się bardzo, że mnie z tej polityki wyrzucono, bo pewnie nigdy nie odkryłbym takich szerokich możliwości do własnego rozwoju – skwitował.

Misiewicz planuje swoją karierę z dala od blasku fleszy. W rozmowie z dziennikiem przekonuje, że druk 3D to rozwiązanie przyszłości, które znacznie pomaga uprościć ludzkie życie.


91437765_268864127455762_6884121162575703428_n
Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz

89225227_2585711725032365_4615202046931101842_n (1)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×