Gwiazdor disco polo rozwiódł się po 12 latach małżeństwa. W 22 minuty zakończył swój związek

Rozwód gwiazdy disco polo

Rozwód gwiazdy disco polo

Gwiazdor disco polo wziął błyskawiczny rozwód po 12 latach małżeństwa. O wszystkim opowiedział w wywiadzie.

Disco polo to gatunek muzyczny, który króluje na wszelkiego rodzaju piknikach, jest nieodłącznym elementem wesel i festynów. Niekwestionowanym jego królem jest Zenek Martyniuk, który od lat tworzy piosenki stające się wielkimi hitami. Wielu Polaków kojarzy m.in. Przez twe oczy zielone oraz Życie to są chwile. 

Branża przezywa właśnie swój renesans, więc powstaje i działa w niej wiele innych zespołów, które dążą do popularności, tworząc chwytliwe utwory. Wśród grup, które dopiero podbijają rynek, jest D-Bomb z charyzmatycznym frontmanem Bartkiem Podyaskiem. Gwiazdor w najnowszym wywiadzie zdradził, że rozwiódł się z żoną.

Bartek Podyasek z D-Bomb rozwiódł się po 12 latach małżeństwa

Bartek Podyasek w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo wyjawił szczegóły niedawnego rozstania. Piosenkarz rozwiódł się ze swoją żoną po 12 latach małżeństwa. Za powód rozpadu podaje pandemię, która sprawiła, że nie grał koncertów i mógł więcej czasu spędzić z żoną. Jak się okazuje, nie wpłynęła ona na pogłębienie relacji między eksmałżonkami. Para mimo przykrego wydarzenia rozstała się z klasą, a ich sprawa rozwodowa trwała zaledwie 22 minuty. Trzeba przyznać, że jest to rzadkość w obecnych czasach, kiedy często jesteś świadkami publicznego prania brudów.

Kim jest Bartek Podyasek?

Bartek Podyasek, to wokalista disco polo, frontman i jeden z założycieli D-Bomb. Zespół zdobył popularność za sprawą takich przebojów jak O Ela, Ela, Jeżeli to grzech, czy Oczy pełne łez. Formacja kilka razy zmieniła skład i miał przerwy w koncertowaniu.

Grupa koncertuje głównie klubach muzycznych w: Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Niemczech i Włoszech. W 2008 roku zespół wystąpił po raz pierwszy na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Od 2009 roku zespół oprócz muzyki dance zaczął także tworzyć utwory w gatunku disco polo w nurcie dyskotekowym tego gatunku.


Bartek Podyasek rozwiódł się

Bartek Podyasek rozwiódł się

Bartek Podyasek rozwiódł się

Bartek Podyasek rozwiódł się

Bartek Podyasek rozwiódł się

Bartek Podyasek rozwiódł się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×