Szukaj

Chłopak Bartka Niedzielskiego opublikował wzruszające pożegnanie swojego ukochanego. Ten tekst rozrywa serce!

Chłopak Bartka Niedzielskiego o ich związku

Bartosz Nidzielski nie żyje. Chłopak – Selçuk Balamir – postrzelonego dziennikarza nie może się pogodzić ze śmiercią swojego ukochanego, który powstrzymał zamachowca poświęcając swoje życie. Po tej wielkiej tragedii pożegnał go ukochany z Turcji. Przeczytaj poruszający list.

Selçuk Balamir z Turcji napisał list po śmierci Polaka

Media od kilku dni komentują bohaterską postawę oraz tragiczną śmierć Bartosza Niedzielskiego, 36-latka z Katowic, który w Strasburgu powstrzymał zamachowca przed wejściem do klubu. Polak podczas zamachu został postrzelony i po kilku dniach zmarł w szpitalu. Bartek podczas tragedii zginął wraz ze swoim przyjacielem Włochem.

Po tej niewyobrażalnej tragedii, Polaka wspomina Selçuk Balamir – Turek, który był chłopakiem Bartka. Co napisał Selcuk?

Na pierwszą lekcję spotkaliśmy się w L’Odyssée. To były moje urodziny. Zaczęliśmy czytać i odszyfrowywać „Küçük Prens” („Mały Książę”). Później poszliśmy obejrzeć „Beynelmilel” („The International”). To był idealny film na pierwszą randkę: była muzyka, język, polityka, humor i romans. Pod koniec filmu pocałowaliśmy się. To był mój pierwszy pocałunek z mężczyzną.” „Po tym dniu, jeszcze przez jakiś czas, było więcej muzyki, języka, polityki, humoru i romansu. Bartek przyjechał na wakacje do Turcji, poznał moich rodziców i przyjaciół.

Chłopak nieżyjącego Polaka wkleił także bardzo wzruszające pożegnanie swojej miłości:

Drogi Bartku, zmieniłeś moje życie w najbardziej niedoskonały, a jednocześnie wzbogacający i wyzwalający sposób. Nigdy nie nauczyłem cię tureckiego. Zamiast tego ty nauczyłeś mnie, jak kochać i nie wykluczać. O tym nigdy nie zapomnę. Kochałem cię i będę za tobą tęsknił – napisał Turek.

Wpis partnera nieżyjącego Polaka wyciska łzy. Nikt nie może się pogodzić z tak wielką tragedią młodego dziennikarza.

I met Bartek in 2007 in Strasbourg. He was staring at me during a General Assembly of the university occupation. After…

Opublikowany przez Selçuk Balamir Niedziela, 16 grudnia 2018

Małgorzata Rozenek pięknie wsparła LGBT. Opowiedziała niesamowitą historię z czołowym doradcą prezesa PiS-u w roli głównej [WIDEO]

Coming out w TVP! Syn uwielbianej gwiazdy „Pytania na śniadanie” jest gejem!

Zamienił polskie liceum w Hogwart i otwarcie mówi, że jest gejem. Oto najlepszy nauczyciel roku


Czy masz znajomych gejów?

×