Bartek Kasprzykowski pokazał co dzieje się z jego ciałem po szczepieniu na Covid-19. Takich skutków ubocznych się nie spodziewał

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski przyjął dwie dawki szczepionki na koronawirusa. Aktor pokazał w sieci zdjęcie, na którym można zobaczyć, co teraz dzieje się z jego ciałem. To niewiarygodne!

Bartek Kasprzykowski to jeden z bardziej znanych polskich aktorów. W 2000 ukończył wrocławską filię PWST w Krakowie i od ponad dwóch dekad regularnie pojawia się w filmach, serialach, a także na deskach teatrów. Spora popularność kilkanaście lat temu przyniosła mu rola w serialu Magda M. Wcielał się tam w postać Wojtka, czyli najlepszego przyjaciele, głównego bohatera. Po roli młodego prawnika w jednym z największych telewizyjnych hitów drzwi do kariery otworzyły się przed nim jeszcze szerzej.

Pojawił się między innymi w takich kultowych serialach, jak Ranczo, gdzie zagrał księdza, a od wielu lat możemy go oglądać na antenie Polsatu w Przyjaciółkach. Dzięki swojej popularności Bartek był zapraszany także do programów rozrywkowych. W 2009 roku wziął udział w Tańcu z gwiazdami, a w parze z Blanką Winiarską w finale udało mu się zająć drugie miejsce. Wokalnymi umiejętnościami popisał się natomiast w czwartej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Udało mu się zwyciężyć, a później został oceniającym w show. Po rozstaniu z programem nie szczędził przykrych uwag w kierunku koleżanki z jury.

Bartek Kasprzykowski pochwalił się nietypowymi umiejętnościami po szczepieniu

Od ponad roku cały świat walczy z pandemią koronawirusa. Większość osób z utęsknieniem wyczekiwała szczepienia, które pozwoli wrócić do normalności i znieść rygorystyczne obostrzenia. Wakcyna dotarła do kraju z początkiem roku, ale zaczęło się pojawiać na jej temat wiele teorii. Okazało się, że preparat ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Poddanie szczepionce zaczęło dla wielu osób być kontrowersyjną kwestią i mocno podzieliło społeczeństwo.

Bartek Kasprzykowski należy do tych gwiazd, które postanowiły przyjąć dwie dawki zastrzyku. Aktor zdaje się, jest wyraźnie rozbawiony historiami, które krążą na temat szczepionek i postanowił pokazać w sieci umiejętności, jakie nabył po szczepieniu na Covid-19.

Nie wierzyłem w to co się dzieje po drugiej dawce. Nadal nie wierzę. Jestem gotów do roli Magneto. Czekam na oferty. Nieaktorskie również. Przyciągam metale! Zgubiłeś monetę, obrączkę? Giną Ci łyżeczki w domu?
#żart #joke #covid19 #szczepienie #odpornosc #magneto #szukampracyjakoprzyciagaczmetali

Zabawny post, na którym Bartek przyciąga sztućce do czoła, rozweselił internautów, którzy nie omieszkali wyrazić tego w komentarzach.

 • Ale moc!!!! Ja tylko łączę się z domową wfi i otwieram poczkomaty przechodząc koło nich.
 • Kurcze jestem po drugiej dawce, ale nie działa. Muszę złożyć reklamacje.
 • Mam robotę. Szukam kluczy!
 • A zaginione skarpetki?

Pod wpisem aktora nie zabrakło też rozbawionych do łez emotikonek od internautów. Trzeba przyznać, że tym postem zrobił internautom niedzielę.


Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Bartek Kasprzykowski – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Komentarze

 • GośćTina pisze:

  Zarozumiały bufon

 • Gość2005 pisze:

  Jestem zaszczepiona dwoma dawkami nie swiece ,nie mialam zadnych skutków ubocznych,pracuje w domu pomocy, gdzie wszystkich szczepiono i nie lataja widelce noze lyzki,nikt nie umarl nie ma nowych chorob wiec skad te wiadomosci ,czy to brak zajecia jest powodem ,a decyzje o szczepieniu kazdy sam podejmuje dziękuję

 • Gość pisze:

  Jestem zaszczepiona dwoma dawkami nie swiece ,nie mialam zadnych skutków ubocznych,pracuje w domu pomocy, gdzie wszystkich szczepiono i nie lataja widelce noze lyzki,nikt nie umarl nie ma nowych chorob wiec skad te wiadomosci ,czy to brak zajecia jest powodem ,a decyzje o szczepieniu kazdy sam podejmuje dziękuję

 • Gość pisze:

  I wszystko gra 😂😂

 • Gość pisze:

  Cholera a co z seksem tez wszystko przyciąga 😂😂

 • Hmmm pisze:

  Nie jest dobry objaw. I nie jest to powód do śmiechu. Ja bym była zaniepokojna. Słyszałam już o tych skutkach ubocznych szczepień. Co w takim razie jest w tych szczepionkach??????

 • Gość pisze:

  Śmieszne jak sk*%&syn.

 • Chichot pisze:

  Warto by się było zbadać. Taki objaw wilgotnej i lepkiej skóry może oznaczać problemy zdrowotne, np. problemy z trzustka, problemy z cukrzyca lub tarczyca. Może to być właśnie efekt uboczny związany z przyjęciem „szczepionki” o niewiadomym składzie i nie do końca przebadanych i znanych skutkach ubocznych.

 • Gość pisze:

  Lepiej zostać eksperymentem niż nieboszczykiem

 • Gość pisze:

  widzę, jak pięknie hejtujecie, cóż prawo w tym aspekcie jeszcze raczkuje, a wam pozostaje, tylko przeczytać to co napisaliście, może dotrze do was to ze jesteście żałośni

 • Gość pisze:

  Idiota nie trawie go

 • Gość pisze:

  Jak nie ma ról to zagram błazna.Płytkie to marny celebryto.

 • Gość pisze:

  To już błaźnierstwo !!! Mógłby napisać Pan ile dostał za reklamę?

 • Adam pisze:

  Żałosne zachowanie, bo nie muszę być antyszczepionkowcem, by nie chcieć się zaszczepić, taka wola! dość proste to. No ale ażdy ma prawo robić ze swoim  życiem i zdrowiem co chce i ma tez prawo pajacować czy robić z siebie głupka. nie on pierwszy i nie ostatni.

 • Gość pisze:

  Błazen agitujacy za szczepieniem i wszystko jasne! Money,money…….

 • Gość pisze:

  Przykre i smutne bo niestety komentujemy takich bezmyślnych celebrytœw jak pan Bartek a nie myślimy o tych którzy odeszli po szczepionkach -eksperymentach bo jak na własne życzenie to tylko może być eksperyment, efekt uboczny bo rœżne substancje które działają na mózg człowieka ale że tak szybko od razu , no ale to pewnie predyspozycje. Dla mnie ci co namawiają do tego procederu gdy masz to zrobić dobrowolnie to zwykli dilerzy w narkotykach też nie wiadomo jaki jest pełny skład .przykre jest to że ludzie ktœrzy mają maturę i powinni coś wiedzieć z zakresu biologii i to wystarczy do potwierdzenia tego że te preparaty to eksperyment zajmują się taką błazenadą. Trzeba zapytać tych co byli jedynymi na dziesięć czy sto tysięcy, a zapomniałam niektœrych nie ma albo cierpią a ci co tego nie doświadczyli nie mają zielonego pojęcia, wiem o czym piszę i nie dotyczy to tylko i wyłącznie szczepionek, lekarze mają nową zasadę teraz to nie primum non nocere tylko każdy lekarz ma swòj cmentarzyk, ale zanim ciebie lub mnie poślą na tamten świat to trzeba trochę leków czy rœżnych medycznych preparatow sprzedać i zarobić każdy z nas ma wybór zarœwno w eksperymentach jak i w mądrości i byciu dobrym tak więc wybierajcie i pamiętajcie że to nie autorytety są prawdą a prawda jest i powinna być autorytetem .jeżeli przyklejone do czoła pana sztućce są prawdą to gratuluję wyboru zarówno panu Bartkowi jak i tym którzy za nim pójdą.

 • Aga pisze:

  Żal mi gościa😓

 • Gość pisze:

  🙃🙃🙃🙃🙃

 • Gość pisze:

  To pradawna moc znana od wieków … tarcie.

 • Gość pisze:

  Znani ludzie powinni zachęcać do szczepien a nie pokazywać takie durnoty bo jeżeli w dals/ym ciągu tak będziemy się szczepic to w życiu ta pandemia się nie skończy

 • OlaFasola pisze:

  Nie znam chłopa, nie wiem kto to jest, ale jego rolą jest zachęcić do szczepień jak najwięcej osób.
  Po komentarzach widzę, że słabo mu to idzie.

 • Gośćgames pisze:

  fafsnculo ty niedorobiony artydto
  ..szkoda slow..